MENU

ziebamarcin.pl - naturalna, pełna emocji - fotografia ślubna

Fotograf na wesele, na ślub - MARCIN ZIĘBA

Sprawdź szczegółową ofertę - tylko u mnie: naturalna, pełna emocji fotografia ślubna ❤

PORTFOLIO
ziebamarcin.pl

Fotograf ślubny - indywidualne podejście, atrakcyjne ceny - szczegółowa oferta ślubna ❤

Oferta fotografii ślubnej - szczegółowa oferta!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

REPORTAŻ ŚLUBNY

to nie tylko zbiór pojedynczych klatek - to tak naprawdę cała opowieść, historia dzięki której można poczuć atmosferę ślubu i wesela, odtwarzając poszczególne chwile podczas oglądania zdjęć z uroczystości.

Podczas reportażu ślubnego fotografuję nie tylko kluczowe momenty, takie jak: błogosławieństwo, założenie obrączek czy pierwszy taniec - zwracam również uwagę na detale, szukam ciekawych kadrów, wyłapuję emocje ...

Reportaż ślubny realizuję najczęściej od wczesnych godzin porannych - kończąc ok. 1 w nocy po tradycyjnych oczepinach ❤

Oferta fotografii ślubnej - szczegółowa oferta!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

PLENER ŚLUBNY

dla większości Par Młodych jest niemal nieodłączną częścią całego reportażu ślubnego. Sesję plenerową możemy zorganizować w dniu ślubu lub w innym, dogodnym dla nas terminie.

Pamiętajcie - wykonane podczas pleneru zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na całe życie, dlatego też warto dobrze się przygotować - razem zadbajmy o szczegóły.

Jako fotograf - chętnie podpowiem Wam kilka lokalizacji, które doskonale prezentują się na fotografiach.

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska może być świetnym uzupełnieniem pakietu ślubnego.

Wykonane fotografie można wykorzystać w kontekście planowanego wesela np. do podziękowania dla rodziców, do wyświetlania na projektorze w trakcie uroczystości lub do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.

Oferta fotografii ślubnej - szczegółowa oferta!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOALBUM

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. A cóż może być piękniejszą pamiątką z dnia ślubu, jeśli nie album ze zdjęciami? Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego - proponuję Wam piękny fotoalbum PRO wykonany z ekologicznej białej lub czarnej skóry.

Standardowy zestaw zawiera fotoalbum PRO w rozmiarze 30 x 30 cm, 10 sztywnych kart oraz pendrive USB 3.0 - całość zostanie zapakowana w designerski BOX.

PRYWATNA GALERIA / STRONA DLA NARZECZONYCH

Własna strona dla narzeczonych to profesjonalne, nowoczesne narzędzie do planowania własnego ślubu / wesela.

Za pomocą strony łatwo dodacie interaktywną mapę, która pozwali Wam przekazać najważniejsze informacje dotyczące Waszego ślubu; stworzycie listę prezentów, a za pomocą wbudowanego bloga – możecie na bieżąco dzielić się przygotowaniami do ślubu ?

Pamiętajcie – stroną zarządzacie sami ze swojego poziomu i tylko Wy macie wpływ na to jakie informacje, zdjęcia będą widoczne dla Waszych gości, a co pozostanie tylko dla Was.

 

zalamo.com - narzędzie dla zawodowych fotografów

Zapytaj o dostępność terminu / ofertę ślubną ❤

Wypełnijcie formularz i określcie swoje potrzeby.

Napiszcie kilka zdań o sobie, o planach na Wasz wymarzony ślub. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało je tu zadajcie. Piszcie o wszystkim co dla Was istotne. To znacznie ułatwi nam dalszy kontakt.

Po otrzymaniu tych informacji przygotuję Wam ofertę - specjalnie dla WAS.
Oferta nie jest wiążąca i stanowi jedynie moją propozycję ewentualnej współpracy. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalimy indywidualnie i zapiszemy w umowie.

Zimowy plener ślubny - Karolina (bukiet Ślubne Kwiatki)

CLOSE