MENU

Kobieca sesja plenerowa, Krosno / Dukla

SESJA KOBIECA

Grudzień 30, 2019

Koniec roku sprzyja podsumowaniom i ocenom, tego, co udało nam się w mijającym roku dokonać. Z tej okazji zapraszam Was na fotograficzne podsumowanie 2019 roku – zobaczcie moje najlepsze zdjęcia, najciekawsze sesje, zarówno kobiece, narzeczeńskie jak i ślubne … a więc zaczynamy

Sesja plenerowa, Krosno / Dukla

Jesień – początek października, czas na zmiany, dni stają się coraz krótsze, wieczory chłodniejsze, zostaje coraz mniej czasu na plenerowe zdjęcia … prezentowana sesja z Aleksandra Leśniak była tą jedną z ostatnich jaką wykonałem w plenerze w 2019 roku – później fotografowałem głównie w rzeszowskim studio.

Sesję fotograficzną – kobiecą z akcentami jesiennymi zaczęliśmy w podkarpackim Krośnie, w dość nietypowej, a zarazem bardzo fotogenicznej lokalizacji – na terenie krośnieńskiego bazaru.

Sesja plenerowa, Pasaż Krosno

Następnie pojechaliśmy do Dukli szukać jesiennych akcentów … po krótkiej naradzie wybór padł na Park Miejski z pięknie zachowaną aleją akacjową. Miejsce przypadło mi na tyle do gustu, że niecały miesiąc później powróciłem tutaj z nowymi pomysłami realizując – plener ślubny.

Sesja plenerowa, Krosno / Dukla
Sesja plenerowa, Krosno / Dukla

Sesję kończyliśmy na dukielskim rynku, było zimno, zrywał się coraz silniejszy wiatr utrudniający normalną pracę …

Sesja plenerowa, Krosno / Dukla
CLOSE