MENU

Sesja kobieca w apartamencie

Sesja kobieca w apartamencie, Rzeszów

SESJA KOBIECA

Marzec 17, 2020

Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem przybliżyć Wam ofertę kobiecych sesji zdjęciowych. Pokazać Wam, że kobieca sesja w apartamencie nie musi się kojarzyć tylko z sensualnymi pozami, ale przede wszystkim zagwarantować Wam komfort, świetną zabawę oraz piękne zdjęcia dla siebie lub Twoich bliskich.

Kobieca sesja zdjęciowa w apartamencie - Paulina Jaskólska
Paulina Jaskólska – Capital Towers, Rzeszów

Kilka cennych wskazówek na początek:

Decydując się na sesję zdjęciową – skontaktuj się ze mną w celu umówienia szczegółów, zakresu pozowania oraz ustalenia miejsca sesji (jeśli dysponujesz pięknym nowoczesnym mieszkaniem – to również możemy to wykorzystać). Podczas rozmowy (w zależności od wybranego zakresu pozowania) doradzę Ci jaki makijaż będzie odpowiedni oraz podpowiem jaką stylizację zabrać ze sobą.

Sesja kobieca, portretowa w Capital Towers , Rzeszów
Paulina Jaskólska – Capital Towers, Rzeszów

Pamiętaj! – zdjęć z sesji prywatnych nigdzie nie publikuję.

Masz chwilę czasu, a może masz jakieś pytania?

Wyślij wiadomość – napisz kilka zdań o sobie, o planach jaką sesją jesteś zainteresowana. Napisz o wszystkim co dla Ciebie istotne. To znacznie ułatwi nam dalszy kontakt.

Po otrzymaniu tych informacji przygotuję Ci ofertę - specjalnie dla CIEBIE.
Oferta nie jest wiążąca i stanowi jedynie moją propozycję ewentualnej współpracy. Wszystkie szczegóły i ewentualne zmiany ustalimy indywidualnie i zapiszemy w umowie.

CLOSE