Albumy ślubne – fotoksiążka czy fotoalbum?

Fotoalbum Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum

Albumy ślubne - wyjątkowa pamiątka

Czy chcielibyście otrzymać zdjęcia tylko w formie cyfrowej - na pendrive lub online?

Ja osobiście NIE, dlatego zawsze drukuję, i przekazuję zdjęcia w formie papierowych odbitek, obrazów lub fotoalbumów. Tylko w takiej formie zdjęcia mają swoją wartość, dają radość i budzą piękne wspomnienia!

Fotoalbum czy fotoksiążka

Najważniejsze pytanie z jakim na pewno się spotkasz - czym różni się fotoalbum od fotoksiążki?

Na pierwszy rzut oka produkty wyglądają podobnie - różnice zauważymy przede wszystkim w jakości z jaką starannością zostały wykonane oraz po kilku szczegółach. Fotoalbum ma sztywne strony łączone na płasko; fotoksiążka najczęściej miękkie. Dodatkowym minusem tych drugich jest wykończenie, a dokładnie wspomniane już połączenie stron. W przypadku takich "tanich" fotoksiążek najczęściej strony są wciągnięte w środek grzbietu czyniąc to połączenie nie zawsze estetyczne. Nie możemy również wykorzystać całej rozkładówki na jedno zdjęcie np. grupowe.

Na szczęście w ofercie wiodących producentów np. Saal Digital mamy już dostępne fotoksiążki łączone na płasko - połączenie wygląda niemal identycznie jak w fotoalbumach, czyniąc produkt bardziej konkurencyjny. Takie fotoksiążki dorównują cenowo z prezentowanymi fotoalbumami - mając dodatkową zaletę - pojemność. Najgrubszy fotoalbum to 40 rozkładówek, zaś fotoksiążka nawet 60! Idealne rozwiązanie na pomieszczenie większej ilości zdjęć!

Fotoalbumy ślubne klasy premium

Wybierając u mnie dostępny w ofercie ślubnej pakiet premium otrzymujecie fotoalbum klasy premium - najczęściej w wersji z akrylową okładką, 20 rozkładówkami oczywiście łączonymi na płasko oraz w zależności od waszego wyboru - stronami na papierze połyskującym / metalicznym dostępnym w procesie naświetlania lub matowym przygotowanym przy użyciu druku atramentowego - swoją drogą moim ulubionym!

Albumy ślubne, które ode mnie otrzymujecie zapakowane są w drewnianą kasetkę, dzięki czemu wyglądają perfekcyjnie. W standardzie otrzymujecie ją w kolorze - ciemny antracyt, z wnętrzem wyścielonym ciemnym aksamitnym materiałem. Drewniana kasetka wykonana z naturalnych materiałów to eleganckie i trwałe opakowanie Waszych albumów ślubnych.

Fotoalbum acryl prestide Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum z okładką akrylową

Dodatkowo dodam, że powyższy fotoalbum ślubny może zostać również wykonany w wersji Complete z dodatkowym Boxem mieszczącym album oraz szybki nośnik pendrive!

Zestawy complete szczególnie polecam jako produkt finalny reportażu ślubnego, ale również sesji narzeczeńskiej, uroczystości chrztu świętego czy sesji kobiecej np. ciążowej.

Fotoalbum Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum

Complete Fotoalbum

Czym wyróżnia się zestaw Complete Fotoalbum?

Standardowy zestaw zawiera fotoalbum w rozmiarze 30 x 30 cm, 20 sztywnych rozkładówek oraz szybki pendrive USB 3.0 - całość zaś zostanie zapakowana w designerski BOX. Zaletą prezentowanych fotoalbumów jest ich dowolna konfiguracja - do dyspozycji mamy wiele opcji - różne fronty np. z tkaniny introligatorskiej, ekoskóry, materiału aksamitnego; dodatkowe rozmiary czy wybór pojemności pendrive.

Album dodatkowo możemy rozbudować o kolejne rozkładówki - aż do 40-tu!

Kompletny indywidualnie zaprojektowany zestaw to bez wątpienia najcenniejsza pamiątka Waszego Ślubu.

Pakiet albumów ślubnych 1+2

Zastanawialiście się jaki prezent ślubny przekażecie swoim rodzicom w formie podziękowań?

A co powiecie na dodatkowe albumy - identyczne jak Wasz ślubny?

Oferowane albumy ślubne możecie zamówić również w pakietach - 1 duży album 30 x 30 cm + 2 mniejsze 25 x 25 cm!

Zamawiając pakiet 1+2 (album 25 x 25 cm otrzymujecie gratis!)

Fotoalbum acryl prestide Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum z okładką akrylową

Czy każdy u mnie może zamówić album ślubny?

Tak, niezależnie czy fotografowałem u Was na ślubie, czy też nie - możecie zamówić fotoalbum, fotoksiążkę lub inny fotoprodukt, w tym również odbitki. Najważniejsze żebyście dysponowali zdjęciami w wystarczającej jakości, najlepiej w dużej rozdzielczości. Skontaktujcie się ze mną, przyślijcie kilka przykładowych zdjęć - przygotuję Wam ofertę - po akceptacji i przesłaniu pozostałych zdjęć - przygotuję projekt fotoalbumu.

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *