Dni Otwarte w Restauracji “W Starym Ogrodzie”

Dni Otwarte w Restauracji

Restauracja "W Starym Ogrodzie"

20 marca 2022 r.

Pierwsza edycja dni otwartych

20 marca 2022 roku odbyły się Dni Otwarte w Restauracji "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej.

Na początek, pewnie wielu z Was zapyta gdzie położona jest Jodłowa oraz Restauracja "W Starym Ogrodzie" - otóż praktycznie na granicy województw małopolskiego oraz podkarpackiego.

A więc po krótce - jak wygląda takie spotkanie?

Program wydarzenia przypominał popularne targi ślubne. Podczas niedzielnego spotkania można było porozmawiać oraz zapoznać się z szeroką ofertą usługodawców. Każdy przygotował coś specjalnego!

Na wstępie każda odwiedzająca para otrzymała od sali weselnej "W Starym Ogrodzie", symboliczny kieliszek szampana oraz aktualną ofertę przygotowaną przez lokal. Dodatkowo miała możliwość degustacji czy to specjałów wiejskiego stołu czy smakołyków z pięknie wyglądającego "słodkiego stołu". Po krótkim poczęstunku przyszli małżonkowie udali się na oglądnięcie sali weselnej, ogrodu oraz odwiedziny kolejnych stoisk.

Po około tygodniu od spotkania śmiało mogę stwierdzić, że uczestnictwo w takim wydarzeniu to strzał w dziesiątkę!

Cukiernia "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej

"Special Day" Sylwia Plewko - dekoracje ślubne, bukiety

26 marca 2023 r.

Druga edycja dni otwartych

W 2023 roku - 26 marca odbyła się druga edycja Dni Otwartych w Restauracji "W Starym Ogrodzie".

Tym razem wydarzenie miało szerszy charakter - dodatkowo swoją ofertę zaprezentowali Fabryka ślubu - zajmująca się dekoracjami ślubnymi, Brothers DJ, Zespół muzyczny Malibo, Salon Sukien Ślubnych "Justyna", Recman Mielec, usługi barmańskie Wedding Cocktail Bar & Lounge oraz Krasnoludki z Fotobudki.

Aneta & Bartosz

W marcu 2022 roku swoją ofertę zaprezentowałem podczas Dni Otwartych w Restauracji "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę - wiele par miało okazję zapoznać się z moim portfolio, co zaowocowało podpisanymi umowami ślubnymi na rok 2022 / 2023 oraz 2024 !

Pierwszy ślub pary z którą nawiązałem współpracę odbył się w ostatni dzień 2022 roku czyli w Sylwestra. Jak przystało na ten dzień było tanecznie, klubowo. Zadbali o to koledzy z Main Audio - duet DJ, który z czystym sumieniem mogę polecić każdej parze. Zafundowali super zabawę taneczną na przemian z zabawami weselnymi.

Taniec Państwa Młodych - "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej

Podczas wesela Aneta & Bartosz zapewnili nam wiele wrażeń zarówno podczas pierwszego tańca jak i nietuzinkowych zabaw weselnych. Myślę, że każdy doskonale bawił się w ten piękny wieczór 😉

Zobaczcie sami 😉

Paulina & Dominik

W 2023 roku w Restauracji "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej byłem dwukrotnie - pierwszy raz podczas Dni Otwartych w marcu, drugi raz w sierpniu na przyjęciu weselnym Pauliny i Dominika. Tym razem było bardziej tradycyjnie - do tańca przygrywał zespół Canto Band, który równie dobrze zaciągał Gości do zabawy.

Zobaczcie kilka zdjęć ode mnie - sali weselnej udekorowanej przez Joannę Nykiel oraz słodkiego stołu.

Restauracja "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej oraz piękny Ford Mustang z 1966 roku

Ford Mustang 1966, Restauracja "W Starym Ogrodzie"

Dziękuję za uwagę oraz poświęcony czas. Na koniec dodam - jeżeli planujecie swoje wesele właśnie w Restauracji "W Starym Ogrodzie" oraz szukacie fotografa - sprawdźcie moją ofertę ślubną - pamiętajcie, że zawsze służę swoją pomocą!

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *