Fotoksiążka Saal Digital Professional Line

Fotoksiążka Professional Line Saal Digital

Fotoksiążka z serii Professional Line

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponuję Wam wyjątkowy produkt z segmentu premium - ręcznie wykonaną fotoksiążkę z akrylową okładką z serii Professional Line od Saal Digital.

Fotoksiążka professional line Saal Digital
Fotoksiążka Saal Digital, seria Professional Line

Indywidualny projekt, pełna personalizacja

Mój egzemplarz pokazowy to fotoksiążka o wymiarach 30 x 30 cm z okładką wykonaną ze szkła akrylowego połączonego z imitacją drewna w kolorze łupkowym - połączenie oraz samo wykonanie na najwyższym poziomie!

W ofercie producenta bez problemu odnajdziemy dodatkowe formaty oraz dostępne powierzchnie okładek wykonane m.in.: z czarnej, białej oraz tytanowej ekoskóry. Dodatkowo dzięki specjalnie przygotowanemu zestawowi próbek sami możecie przekonać się jak będzie prezentowała się Wasza fotoksiążka zanim jeszcze ją zamówicie.

Fotoksiążka professional line Saal Digital
Połączenie szkła akrylowego i wysokiej jakości okładki o wyglądzie imitującym drewno w kolorze łupkowym czyni tę fotoksiążkę wyjątkową.

Karty fotoksiążki - wybrałem papier błyszczący charakteryzujący się soczystymi, żywymi barwami oraz fascynującą głębią kolorów. Odwzorowanie kolorów jak przystało na produkt premium jest wzorowe, dokładnie to co widziałem na ekranie monitora otrzymałem na papierze! To jednak nie wszystko - łączenie rozkładówek wykonane jest w technologii layflat - na płasko. To rozwiązanie sprawia, że połączenie pomiędzy stronami jest idealnie dopasowane - możemy bez obaw projektować rozkładówki z wykorzystaniem całej powierzchni. Dla mnie rewelacja!

Fotoksiążka professional line Saal Digital
Rozkładówka fotoksiążki w technologii layflat - na płasko

Jakość vs. cena - czy oferta jest atrakcyjna?

Pamiętajmy - jest to produkt premium przeznaczony dla wymagających konsumentów!

Analizując cenę, jakość oraz porównując bezpośrednio do oferty konkurencji śmiało mogę powiedzieć, że produkt ma duży potencjał sprzedażowy. W przypadku prezentacji projektu ślubnego zawierającego co najmniej 40 / 50 stron, fotoksiążka z serii Professional Line od Saal Digital jest dla mnie numerem 1 !

Na koniec zachęcam Was również do zapoznania się z pozostałą ofertą albumów ślubnych.

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *