Kate & Mateusz | Stylizowana sesja ślubna

Ślub w plenerze, ślub plenerowy, stylizowana sesja ślubna, Dwór w Odonowie

Co, jeśli chcesz już założyć wymarzoną białą suknię, ale przez obecne szalone czasy nie możesz tego zrobić? Wtedy umawiasz się ze swoim fotografem (i nie tylko) na stylizowaną sesję ślubną! Tak, jak zrobili to Kate z Mateuszem w niezwykłym Dworze w Odonowie. Zobaczcie, ile korzyści niosą ze sobą ślub plenerowy i stylizowana sesja ślubna!

Stylizowana sesja ślubna

Zielone sklepienie gałęzi, zamiast ciemnego pomieszczenia urzędu, trel ptaków, zamiast sztucznego szumu jarzeniówek, rześkie, letnie powietrze, zamiast tlenu przetworzonego przez klimatyzację. Uwierzcie, że ślub w plenerze, poza bliskością natury, ma jeszcze więcej zalet, które można by wymieniać, wymieniać, i tak bez końca. Jedną z nich jest Wasza swoboda. Otaczająca przyroda relaksuje Was, co jest od razu widoczne na zdjęciach! Spójrzcie tylko na ślub w plenerze Kate i Mateusza – stoją przytuleni pod rozłożystym drzewem i muślinowym skrawkiem materiału chroniącym przed ostrymi promieniami słońca i czytają słowa przysięgi. Na moje oko wygląda to jak ślub, o którym marzyło się przez całe życie, a właśnie teraz się urzeczywistnia!

W przypadku Kate i Mateusza ślub plenerowy był… inscenizowany, stylizowany, „na niby”. Co wcale nie odejmowało powagi sytuacji, o czym przeczytacie w drugiej połowie artykułu! 

Katarzyna & Mateusz - Stylizowany plener ślubny, Dwór w Odonowie

Ślub plenerowy Kate i Mateusza był tak naprawdę stylizowaną sesją ślubną.

Wiecie, co to jest?

To inscenizacja prawdziwych wydarzeń wśród cudownych dodatków i całej mocy dopracowanych szczegółów. Co bardziej pragmatyczni i twardo stąpający po ziemi mogliby zakwestionować wartość stylizowanej sesji ślubnej, ale … zobaczcie, ile dobrego ze sobą niesie!

Stylizowana sesja ślubna jest tak samo dla par, jak i dla podwykonawców.

Pierwsi z nich otrzymują świetną pamiątkę, panna młoda może wreszcie założyć białą suknię, a pan młody okiełznać stres, który w dzień prawdziwego ślubu będzie już zdecydowanie mniejszy!

Tym bardziej że z Katarzyną i Mateuszem przeszliśmy przez wszystkie etapy ślubu – zrobiliśmy inscenizację przygotowań, przysięgi w plenerze, a „młodzi” nawet wykonali kilka obrotów z myślą o pierwszym tańcu.

Ślub w plenerze, ślub plenerowy, stylizowana sesja ślubna, Dwór w Odonowie

Stylizowana sesja ślubna to także propozycja dla fotografów, makijażystek, florystek i innych, którym obca jest prokrastynacja i którzy chcą się rozwijać nawet poza sezonem.

Stylizowane sesje to również świetny pomysł dla początkujących fotografów. Na takim planie zdjęciowym dużo łatwiej jest trzymać rękę na pulsie, niż podczas spontanicznego dnia ślubu. Jeśli poszczególne ujęcie nie wyjdzie, fotograf może poprosić parę o powtórzenie pierwszego tańca czy przysięgi, co oczywiście w rzeczywistości byłoby niedopuszczalne. Zresztą powtórzony pierwszy taniec nie byłby już pierwszym, prawda?

Choć na zdjęciach widzicie jedynie dwoje zakochanych – w projekcie wziął udział cały zastęp ludzi – serdecznie dziękuję Wam za twórczą współpracę!

Para Młoda: Katarzyna & Mateusz
Suknia: Joanna Niemiec Atelier
Garnitur: New Men Polska
Kapelusz Pana Młodego: Le Szapo Hat Shop Kraków
Stylizacja: Charlottebu Mua Styl – Wizaż i stylizacja Kraków
Biżuteria: Luxury Bridal Jewellery
Obrączki: Bizoe
Makijaż i fryzura: Agnieszka Mendel
Florystyka i dekoracje: Małgorzata Burzanowska
Rośliny w słoikach: Aquawiecha – Wodna Hodowla Roślin
Kaligrafia: Olga • kaligrafia nowoczesna
Organizacja: Warsztaty Piękna

Zobaczcie również podobną sesję stylizowaną z elementami ślubu plenerowego

Sesja zdjęciowa w lawendzie 😉

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *