Oliwia & Kuba | Sesja ślubna Szczawnica

Szczawnica to piękna uzdrowiskowa miejscowość położona w dorzeczu Dunajca. Od lat przyciąga wielu turystów, ale również i fotografów, zarówno tych krajobrazowych jak i ślubnych. Szczawnica, sąsiednie Jaworki oraz całe pasmo Pienin jest niezwykle fotogeniczne, często stając się tłem do realizacji plenerowej sesji ślubnej.

 

Fotograf Szczawnica | Fotograf ślubny Szczawnica

W samej Szczawnicy oraz okolicznych miejscowościach odbywa się kilkadziesiąt ślubów rocznie, może i nie wiele przyrównując do zrealizowanych sesji ślubnych. W sumie nie ma się co dziwić, sama okolica jest piękna zarówno w zimie jak i w lecie.

 

Sesja ślubna w Szczawnicy

Jeśli miałbym wymienić najpopularniejsze miejsca na sesję ślubną w Szczawnicy to bez wątpienia były by to: Plac Dietla (jeden z najładniejszych zabytków w Szczawnicy), Palenica, Droga Pienińska (doskonałe miejsce na wycieczki piesze oraz rowerowe), Przystań Flisacka oraz dotąd mi nie znany Wodospad Zaskalnik.

Sesja ślubna w Szczawnicy

 

Przystań Flisacka | Plener ślubny w Szczawnicy

Oliwia i Kuba swoją sesję ślubną mieli w dwóch miejscach – w Szczawnicy nad Dunajcem tuż obok Przystani Flisackiej oraz nad malowniczą kaskadą wodną – Wodospadem Zaskalnik położonym w południowo-zachodniej części Pasma Radziejowej, w dolnym biegu Sopotnickiego Potoku pomiędzy szczytami Bereśnik i Wysoka.

W Szczawnicy, nad Dunajcem rozłożyliśmy pięknie ozdobiony kwiatami – trójkąt ślubny, idealnie komponujący się z wcześniej przygotowanym bukietem ślubnym. Tym razem Kinga z pracowni florystycznej przygotowała bukiet w bordowo – różowych odcieniach. Jak sama napisała na swoim profilu największym wyzwaniem była minusowa temperatura – kwiaty wytrzymały, po całym dniu zdjęć wyglądały niemal identycznie jak podczas porannych przygotowań 😉

Na końcowy efekt złożyło się jednak więcej elementów – m.in.: piękna suknia ślubna od White Angel Exclusive.

Sesja ślubna w Szczawnicy

 

II część pleneru ślubnego | Wodospad Zaskalnik w Szczawnicy

Wybierając miejsce na sesję ślubną za każdym razem staram się wybierać miejsca nowe, tak i było tym razem.

Tak jak już wcześniej wspomniałem Wodospad Zaskalnik w Szczawnicy to nie wielka, a zarazem bardzo malownicza kaskada wodna. Podczas naszej zimowej sesji była niemal całkowicie zamarznięta, tworząc piękny lodospad.

Dodatkowym atutem był lekko sypiący śnieg, dodając magii naszym zdjęciom 😉

 

Sesja ślubna nad Wodospadem Zaskalnik w Szczawnicy

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM
KOMENTARZE
ROZWIŃ

Zazdroszczę Ci tych zimowych i górskich klimatów 😉 Piękna i subtelna sesja, brawo!

Zgadza się góry są piękne, w szczególności w zimie 😉 Czasem tylko trochę brakuje wody, morza – no ale nie można mieć wszystkiego 😉

Piękne!!!

Dziękujemy bardzo 😉

DODAJ KOMENTARZ