Portfolio / Sesja narzeczeńska

Portfolio - sesja narzeczeńska

SESJA NARZECZEŃSKA

REPORTAŻ ŚLUBNY

SESJA ŚLUBNA

Kinga & Andrey

Ciekawa sesja narzeczeńska, to przede wszystkim dobry pomysł i odpowiednie przygotowanie. Sesja Kingi i Andrey'a odbyła się w Krakowie, tuż obok Wawelu. Motywem przewodnim był m.in.: rower - tandem, wypożyczony dzięki uprzejmości KRK Bike Rental oraz specjalnie dobrane stylizacje.

Monika & Szymon

Monika i Szymon swoją sesję również mieli w Krakowie, na Placu Wielkiej Armii Napoleona, czyli tuż obok Wawelu. Motywem przewodnim były hulajnogi wypożyczone w Cracow Scooters.

Kinga & Sławomir

Ale ten czas leci, Kinga i Sławek swoją sesję narzeczeńską zrealizowali wiosną 2020 roku. Pojechaliśmy wtedy nad wodospad "Wisłoczek" znajdujący się w Beskidzie Niskim, nad Ścianę Olzy oraz do Rezerwatu "Prządki". Pomimo szybko zmieniającej się pogody, udało wykonać nam się sporo fajnych zdjęć 😉

Kate & Mateusz

Sesja narzeczeńska Kate i Mateusza odbyła się późną jesienią - na podkrakowskim Ranczo Wiktoryjka. Ranczo Wiktoryjka to piękne miejsce znajdujące się w miejscowości Wronin. Możemy zorganizować tutaj rustykalne wesele w prawdziwej stodole oraz zorganizować ceremonię ślubu!

Nam - rustykalna stodoła posłużyła jako tło do zrobienia sesji narzeczńskiej, jak wyszło - sami oceńcie 😉