Sesja narzeczeńska Portfolio

Portfolio - sesja narzeczeńska

03

01

SESJA NARZECZEŃSKA

REPORTAŻ ŚLUBNY

02

SESJA ŚLUBNA

Sesja narzeczeńska jest idealnym rozszerzeniem reportażu ślubnego. Pozwoli Wam przede wszystkim “oswoić się” z aparatem, a co najważniejsze otrzymacie profesjonalne zdjęcia, którymi ozdobicie salę weselną, wykorzystacie do zaproszeń ślubnych albo przekażecie rodziców w formie podziękowań.

Zapraszam – zapoznajcie się również z artykułem “Sesja narzeczeńska to strzał w dziesiątkę”

Kinga & Andrey

Ciekawa sesja narzeczeńska, to przede wszystkim dobry pomysł i odpowiednie przygotowanie. Sesja Kingi i Andrey'a odbyła się w Krakowie, tuż obok Wawelu. Motywem przewodnim był m.in.: rower – tandem, wypożyczony dzięki uprzejmości KRK Bike Rental oraz specjalnie dobrane stylizacje.

Monika & Szymon

Monika i Szymon swoją sesję również mieli w Krakowie, na Placu Wielkiej Armii Napoleona, czyli tuż obok Wawelu. Motywem przewodnim były hulajnogi wypożyczone w Cracow Scooters.

Kinga & Sławomir

Ale ten czas leci, Kinga i Sławek swoją sesję narzeczeńską zrealizowali wiosną 2020 roku. Pojechaliśmy wtedy nad wodospad “Wisłoczek” znajdujący się w Beskidzie Niskim, nad Ścianę Olzy oraz do Rezerwatu “Prządki”. Pomimo szybko zmieniającej się pogody, udało wykonać nam się sporo fajnych zdjęć 😉