Sesje sensualne, sesje buduarowe

Zmysłowa sesja buduarowa, sesja sensualna

Sesja buduarowa – co to jest?

Sesja buduarowa ma swoje korzenie nie gdzie indziej jak we Francji. Niegdyś w bogato zdobionych pałacach sypialnię od salonu oddzielało przytulne pomieszczenie zwane buduarem. Było to miejsce, w którym dama miała czas tylko dla siebie, relaksowała się i dbała o swoją urodę. Dzisiejsze sesje buduarowe nawiązują do osiemnastowiecznej Francji – znajdując się w gustownie urządzonym apartamencie, macie zapomnieć o troskach, odprężyć się i poczuć piękne. Moją rolą podczas sesji buduarowej w bieliźnie jest wykonanie delikatnych kadrów, które wyeksponują Wasze wdzięki. 

 

Czym jeszcze jest sesja buduarowa w bieliźnie?

To przede wszystkim prezent dla samej siebie! Powiedzcie mi, proszę, kiedy ostatnio poświęciłyście czas tylko i wyłącznie swojej osobie, kiedy zrobiłyście coś szalonego, przełamującego rutynę lub kiedy w ostatnim czasie spojrzałyście w lustro, mówiąc: kurczę, niezła ze mnie laska!? 🙂 Uwierzcie mi, że gdy prześlę Wam kadry z Waszej zmysłowej, kobiecej sesji, właśnie takie zdanie wypowiecie jako pierwsze! Drugie zapewne zabrzmi: nie wiedziałam, że mogę tak świetnie wyglądać! 

Sesja buduarowa to również … pomysł na prezent! Zbliża się Wasza rocznica, urodziny, Walentynki? Chciałbym zobaczyć miny Waszych drugich połówek, gdy otrzymają zdjęcia ze zmysłowej sesji w bieliźnie. Może sesja buduarowa w apartamencie to nie tylko pomysł na wyjątkowy podarunek, ale i na przełamanie małżeńskiej rutyny…?

Sesje buduarowe, sesje sensualne w luksusowym apartamencie, Kraków / Rzeszów

 

Zmysłowa sesja w bieliźnie – czy warto?

Gdyby zmysłowa sesja kobieca nie była warta zachodu, nie zawracałbym Wam nią głowy 🙂 Zabrzmię odrobinę filozoficznie i pretensjonalnie i nie odkryję Ameryki, mówiąc, że czas upływa jak szalony. Dlatego, choć powinnyście czuć się wyjątkowe, mając i 20, 30, 40, 50 i 80 lat, czyli w każdym wieku, sesja buduarowa to doskonały moment na zatrzymanie Waszego piękna. Abyście jako znające swoją wartość, spełnione 90-latki, wyjęły z szuflady zdjęcia ze zmysłowej sesji w bieliźnie i, pokazując je wnuczce, powiedziały: bądźcie zawsze pewne siebie, troszczcie się nie tylko o swoje zewnętrzne piękno, ale przede wszystkim o te zewnętrzne!

 

Spójrzcie na efekty zmysłowych sesji kobiet, które miałem okazję fotografować.

Są zjawiskowe, prawda? Oczywiście nie zdjęcia, a kobiety na nich!

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM