Sesje studyjne, sesje biznesowe

Fotografia studyjna, studio, studio Rzeszów

Pracując w studio fotograficznym nie możemy liczyć na przypadek – każdy etap pracy musi być starannie zaplanowany i w pełni kontrolowany. Tylko od nas będzie zależał efekt końcowy, który musi być satysfakcjonujący dla całej ekipy.

 

Sesje studyjne, to tak naprawdę nieograniczone możliwości zabawy światłem. Ciekawe, minimalistyczne zdjęcia możemy zrobić z wykorzystaniem tylko jednej lampy błyskowej i np. dużej octy! Możemy tworzyć delikatne portrety w stylu “low key”, albo efektowne ujęcia modowe. Zdjęcia portretowe, sensualne albo coraz popularniejsze sesje biznesowe. Ogranicza nas tylko wyobraźnia 😉

 

Sesje studyjne Rzeszów, Fotografia studyjna, studio

 

Sesje studyjne wykonuję najczęściej w dużych miastach u zaprzyjaźnionych fotografów w Krakowie, Tarnowie oraz Rzeszowie.

Jeśli nie straszna ci odległość – zapraszam. Pamiętaj również, że podobne zdjęcia możemy zrobić również w Twoim mieszkaniu. Taki trend jest coraz popularniejszy, wystarczy trochę wolnego miejsca, a efekty Cię pozytywnie zaskoczą.

 

Pamiętaj – nie ważne czy jesteś początkującym fotografem – i chcesz rozpocząć pracę w studio czy profesjonalną modelką. Skontaktuj się ze mną – razem zadbamy o profesjonalne przygotowanie sesji czego efektem będą nowe zdjęcia wzbogacające Twoje portfolio!

 

Kobieca sesja studyjna inspirowana baletem

 

Sesje studyjne Rzeszów, Fotografia studyjna, studio

 

Najczęściej w studio fotograficznym do dyspozycji mamy dwie sale – jedną standardową z kilkoma rozwijanymi tłami fotograficznymi oraz drugą – stylizowaną. Jest to idealne rozwiązanie dla kreatywnych fotografów. Stylizowane studio jak chociażby rzeszowskie “Studio Smile” czy “EM Kukulska” pozwalają urozmaicić sesję zdjęciową w dodatkowe ujęcia. Takie rozwiązanie sprawdza się w szczególności podczas sesji ciążowych, sesji kobiecych oraz rodzinnych.

 

Sesja studyjna w Rzeszowie, Studio Smile

 

Jak wspomniałem wcześniej, żeby wykonać ciekawe zdjęcia we wnętrzach wcale nie potrzebujemy dużego studia. Dobre zdjęcia zrobimy również w domowym zaciszu lub w specjalnie wynajętym apartamencie. Te poniższe zdjęcia wykonałem w Capital Towers w Rzeszowie. Co ciekawe światła było tak dużo, że nie potrzebowałem dodatkowego oświetlenia.

 

Sesja kobieca w Rzeszowie, Angelika Hejnar

 

Powyższe dwa zdjęcia pochodzą z sesji kobiecej – buduarowej w rzeszowskim apartamencie. Jeżeli interesują cię zdjęcia bardziej intymne, sensualne koniecznie zapoznaj się z moim poradnikiem oraz portfolio dotyczącym sesji buduarowych.

 

Komentarze Rozwiń
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *