Sesja buduarowa w bieliźnie

Sesja kobieca Kraków, Sesja kobieca w Krakowie | Angelika Kopcińska

Czym jeszcze jest sesja buduarowa w bieliźnie?

Sesja buduarowa to przede wszystkim prezent dla samej siebie! Powiedzcie mi, proszę, kiedy ostatnio poświęciłyście czas tylko i wyłącznie swojej osobie, kiedy zrobiłyście coś szalonego, przełamującego rutynę lub kiedy w ostatnim czasie spojrzałyście w lustro, mówiąc: kurczę, niezła ze mnie laska!?

Uwierzcie mi, że gdy prześlę Wam kadry z Waszej zmysłowej, kobiecej sesji, właśnie takie zdanie wypowiecie jako pierwsze! Drugie zapewne zabrzmi: nie wiedziałam, że mogę tak świetnie wyglądać! 

Sesja buduarowa to również … pomysł na prezent! Zbliża się Wasza rocznica, urodziny, Walentynki? Chciałbym zobaczyć miny Waszych drugich połówek, gdy otrzymają zdjęcia ze zmysłowej sesji w bieliźnie. Może sesja buduarowa w apartamencie to nie tylko pomysł na wyjątkowy podarunek, ale i na przełamanie małżeńskiej rutyny...?

Sesje buduarowe, sesje sensualne w luksusowym apartamencie, Kraków / Rzeszów

 

Zmysłowa sesja w bieliźnie – czy warto?

Gdyby zmysłowa sesja kobieca nie była warta zachodu, nie zawracałbym Wam nią głowy 🙂 Zabrzmię odrobinę filozoficznie i pretensjonalnie i nie odkryję Ameryki, mówiąc, że czas upływa jak szalony. Dlatego, choć powinnyście czuć się wyjątkowe, mając i 20, 30, 40, 50 i 80 lat, czyli w każdym wieku, sesja buduarowa to doskonały moment na zatrzymanie Waszego piękna. Abyście jako znające swoją wartość, spełnione 90-latki, wyjęły z szuflady zdjęcia ze zmysłowej sesji w bieliźnie i, pokazując je wnuczce, powiedziały: bądźcie zawsze pewne siebie, troszczcie się nie tylko o swoje zewnętrzne piękno, ale przede wszystkim o te zewnętrzne!

Spójrzcie na efekty zmysłowych sesji kobiet, które miałem okazję fotografować.

Są zjawiskowe, prawda? Oczywiście nie zdjęcia, a kobiety na nich!

Sesja kobieca w bieliźnie

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI BUDUAROWEJ?

Nie jesteście profesjonalnymi modelkami i macie zerowe doświadczenie w pozowaniu do zdjęć? Cudownie! Cieszę się, że zdecydowałyście się zrobić coś dla siebie i rutynę przełamać sesją buduarową! Już nie mogę doczekać się Waszych reakcji na otrzymane fotografie! Tymczasem spójrzcie, jak przygotować się do sesji buduarowej.

Zabierzcie pozytywne nastawienie

01.

Sesja kobieca, sesja sensualna w luksusowym apartamencie, Kraków

Zacięta mina, brak humoru, niechęć? Chyba nie o to chodzi, prawda? Sesja buduarowa ma być dla Was momentem, na który od dawna czekałyście! Dlatego przygotowując się do niej, nie zapomnijcie o pozytywnym nastawieniu!

Zadbajcie o swoje ciało

02.

Jeśli kolejnego dnia idziecie na sesję buduarową, może wieczór wcześniej warto wziąć gorącą kąpiel z kieliszkiem wina? Wymoczcie się w bąbelkach, zróbcie peeling, wetrzyjcie balsam – w czasie zmysłowej sesji wypielęgnowana skóra nie tylko doda Wam pewności siebie, ale i będzie widoczna na delikatnych, kobiecych kadrach.

Przygotujcie ubranie

03.

Co założyć na sesję buduarową? Najlepiej bieliznę. Jeśli jednak nie chcecie eksponować całego ciała, nie ma żadnego problemu! Pamiętajcie, że buduar był pomieszczeniem, w którym francuskie damy relaksowały się. Dlatego macie przede wszystkim czuć się swobodnie – czy to w bieliźnie, czy w satynowym szlafroku, czy w ulubionym golfie! Cokolwiek nie założycie, jeśli będziecie czuć się w tym dobrze, aparat to zauważy! 🙂

Umówcie wizażystkę

04.

Fotografia kobieca w apartamencie, sesje sensualne, sesje buduarowe

Chcecie podkreślić swoje atuty makijażem? Rozważcie skorzystanie z wiedzy i doświadczenia zawodowej wizażystki oraz fryzjerki. Niestety, ale nieumiejętnie wykonany make-up może znacząco wpłynąć na efekty sesji buduarowej. Z kolei perfekcyjny makijaż doda Wam mnóstwo charyzmy!

Zaufajcie mi!

05.

Wiem, że nie na co dzień znajdujecie się w sytuacji, w której obcy mężczyzna fotografuje Was w łóżku… Pomyślcie jednak, że jestem profesjonalistą, a sesje, w tym buduarowe, to moja praca. Idąc do specjalisty, nie wahacie się mówić o swoich problemach czy dolegliwościach, prawda? Tak samo nie powinnyście czuć się niezręcznie, pozując do zmysłowej sesji w bieliźnie – w końcu jestem fotografem 🙂

JAK PRZEBIEGA SESJA BUDUAROWA?

Waszą sesję buduarową zaczniemy od zdjęć portretowych. Zauważyłem, że pozwala Wam to na zrelaksowanie się, poznanie z aparatem i obdarzenie mnie zaufaniem. Nigdy nie pozowałyście? Po raz kolejny powtórzę – nie ma problemu i o nic się nie martwcie! W czasie sesji kobiecej powiem, co robić i jak ustawić się do zdjęcia, aby wyeksponować Wasze wdzięki! Chcecie coś ukryć, pominąć, zatuszować? Zakomunikujcie mi to. Podczas finalnego, starannego retuszu zrobię, co w mojej mocy!

Podsumowując – jak przebiega sesja buduarowa? Spokojnie, profesjonalnie, rzeczowo!

Komentarze Rozwiń -
  1. Omar S pisze:
    Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
    Very interesting points you have observed, appreciate it for posting.Raise your business
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *