Viktoriia & Alex | Sesja ślubna Kolbuszowa

Viktoriia & Alex, sesja ślubna Kolbuszowa

Sesja ślubna w KolbuszowejNa pewno większość pomyśli – tak, Skansen w Kolbuszowej!

Tym razem jednak wybraliśmy inne miejsce – klimatyczny Hotel Dworek dysponujący wspaniałym ogrodem z tarasem, na którym można zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu lub… zrealizować sesję ślubną! 

Sesja ślubna Kolbuszowa

Viktoriia i Alex są małżeństwem 🙂 Ich sesja ślubna odbyła się w miejscowości Kolbuszowa – podkarpackim miasteczku położonym nad Nilem (tym polskim, nie afrykańskim ;)) i miałem przyjemność ją zrealizować. Na miejsce sesji ślubnej młodzi wybrali Hotel Dworek. Wytworne wnętrza ozdobione kryształowymi żyrandolami, ciężkimi złotymi kotarami i licznymi roślinami świetnie pasowały do koncepcji sesji. Szczególnie do gustu przypadł nam zadbany ogród z przylegającym do Dworku tarasem, gdzie również wykonaliśmy kilka zmysłowych klatek.

Viktoriia do pozowania wykorzystała nawet meble ogrodowe, a raczej stylowe rattanowe fotele. 

Gdy patrzę teraz na fotografie Viktorii i Alexa z ich sesji ślubnej w Kolbuszowej, przychodzą mi do głowy kultowe pary z wielkiego ekranu, pomiędzy którymi żar uczucia nie ma najmniejszych szans wygasnąć. Zobaczcie sami. Ona – uwodzicielska, eteryczna, przypominająca delikatny kwiat, on – silny, zdecydowany, niewidzący poza nią świata. To już brzmi jak fabuła filmu, prawda? 🙂 Niech Was jednak nie zwiedzie eteryczność Viktorii. Ta krucha osóbka świetnie czuła się przed obiektywem i pewna siebie pozowała do zdjęć – jakby robiła to codziennie i jakby była do tego stworzona. 

Cóż więcej rzec – sesja ślubna w Kolbuszowej i to w takim towarzystwie, udała się, jeszcze zanim się rozpoczęła!

Skansen Kolbuszowa sesja ślubna

Gdybyśmy nie zrealizowali sesji ślubnej w Hotelu Dworek, na pewno naszym wyborem byłby Skansen.

Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej to popularne, i nic w tym dziwnego, miejsce na sesję ślubną. Fotograf i para młoda mogą wybierać spośród mnóstwa świetnych scenerii – romantycznych zdjęć na drewnianym mostku, nowoczesnych, symetrycznych kadrów na tle starej stodoły, ujęć pośród zabytkowych wiatraków czy pod bielonymi wapnem chatami pokrytymi strzechą. Czego tylko dusza zapragnie, znajdziecie w Skansenie w Kolbuszowej.

Ja z Viktoriią i Alexem odnaleźliśmy to w Hotelu Dworek. Spójrzcie na efekty naszej sesji ślubnej!

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *