Magdalena & Łukasz | Sesja ślubna Krasiczyn

Sesja ślubna na zamku, Zamek w Krasiczynie

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby poczuć się jak książę i księżniczka z bajki wystarczy, że… Wasza sesja ślubna odbędzie się na Zamku w Krasiczynie lub innej, historycznej budowli! Magdalena i Łukasz nie zastanawiali się długo nad wyborem lokalizacji – Zamek Krasiczyn od razu ich zahipnotyzował! Zobaczcie efekty naszego pleneru ślubnego.  

Sesja ślubna Krasiczyn

Nie wierzcie fotografom, którzy piszą, że urodzili się z aparatem w ręku. Fotografia to nie umiejętności wyssane z mlekiem matki, a nieustanne szkolenie swojego warsztatu i niespoczywanie na laurach. Efekty sesji ślubnej na Zamku w Krasiczynie są właśnie dokumentacją moich fotograficznych początków i rozwoju z tym związanego. Na zdjęciach znajdują się Magda oraz jej mąż, a mój szwagier Łukasz. Wspólna sesja ślubna na Zamku w Krasiczynie była dla mnie okazją do swobodnego ćwiczenia kadrów, eksperymentowania z kompozycją, światłem itd. Zamek Krasiczyn oraz inne historyczne budowle są łaskawe na błędy nowicjusza – para młoda cudownie prezentuje się na tle ich monumentalnej konstrukcji.  

Jeśli plener ślubny to Zamek w Krasiczynie!

Fotograf podczas sesji ślubnej na zamku ma całe spektrum możliwości – może eksperymentować z symetrią, jaką często dostrzega się wśród twierdz, wykorzystać sklepienia krużganków do zamknięcia pary młodej w ciekawej kompozycji, może również sfotografować nowożeńców wśród zieleni przyzamkowych ogrodów.

Plener ślubny na Zamku w Krasiczynie rozpostarł przed nami wszystkie te możliwości, a dodatkowo Magda z Łukaszem poczuli się jak księżniczka i książę z bajki, a może jak król i królowa? 🙂

Oryginalne zdjęcia i okazja do przeniesienia się w czasie to nie wszystko, co fortece, barbakany, kasztele i inne mają do zaoferowania. Zamek to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela oraz ślubu w plenerze! Chciałbym zobaczyć miny gości przekraczających progi Zamku Krasiczyn… Myślę, że dla zdecydowanej większości królewski poczęstunek pod gołym niebem oraz tańce do rana na zabytkowym dziedzińcu będą niezapomnianą przygodą!

Chcecie jak Magda i Łukasz podczas sesji ślubnej zamienić się w parę królewską?

A może planujecie wesele na zamku? Chętnie stanę się kronikarzem i za pomocą kadrów opiszę Waszą historię! 🙂

 

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *