Katarzyna & Paweł | Sesja ślubna Rzeszów

Katarzyna & Paweł, sesja ślubna Rzeszów

Sesja ślubna nie zawsze musi iść w parze z reportażem. Doskonały przykład na to dali Kasia i Paweł. Nie miałem okazji towarzyszyć im podczas tego szalenie ważnego dnia, ale za to miałem okazję spędzić z nimi uroczy, wrześniowy dzień. Na miejsce sesji ślubnej wybrali Rzeszów, do którego Was teraz zapraszam!

 

Sesja ślubna, Rzeszów, młodzi i ja!

Wszystkie drogi prowadzą do Rzeszowa. To wcale nie żart! Gdy spojrzycie na mapę, zobaczycie, że krzyżują się tutaj najrozmaitsze trasy biegnące z całej Polski. W Rzeszowie skrzyżowały się także moje, Kasi i Pawła drogi – właśnie w tym podkarpackim mieście umówiliśmy się na sesję ślubną

Na zdjęcia ślubne wybraliśmy z pozoru nieoczywistą lokalizację w Rzeszowie – winiarnię Wina Dajcie. Miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę – świetnie pasowało do charyzmatycznych młodych. Ona – blondynka o magnetycznym spojrzeniu, on – wytatuowany kandydat na najnowszego Bonda. Co lepiej komponowałoby się z ich energią od sesji zdjęciowej w rzeszowskiej knajpie pełnej wysublimowanych win? Może jeszcze tylko sesja zdjęciowa pod Rzeszowem w towarzystwie zabytkowego Chevroleta Camaro SS z 1967 roku! Nie mogliśmy jej sobie odmówić.

 

 

Katarzyna i Paweł - sesja ślubna Rzeszów, zdjęcia oraz pomysły na plener ślubny w Rzeszowie

 

Katarzyna i Paweł - sesja ślubna Rzeszów, zdjęcia oraz pomysły na plener ślubny w Rzeszowie

 

Plener ślubny pod Rzeszowem

Rzeszów wybraliśmy na naszą sesję ślubną, a niewielką miejscowość Zabierzów na plener. Choć było kameralnie i bez zbędnej widowni, nie mogę powiedzieć, że było skromnie! Chevrolet Camaro SS dodawał pikanterii wpatrzonym w siebie młodym. A może na odwrót? 🙂 Kasi i Pawłowi towarzyszyło nie tylko zabytkowe auto. Na ich spotkanie przez korony drzew przebiły się także ciepłe, miękkie promienie leniwie zachodzącego słońca. Sesję fotograficzną pod Rzeszowem uważam, za całkowicie udaną! 

 

MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ W RZESZOWIE

 

Chodzi Wam po głowie sesja ślubnaRzeszów spełni Wasze oczekiwania. I w przypadku gdy zdecydowanie wolicie miejskie kadry, i gdy preferujecie zdjęcia na łonie natury. Z Kasią i Pawłem wybraliśmy winiarnię zlokalizowaną tuż obok rzeszowskiego Rynku oraz zorganizowaliśmy krótki wypad do kameralnej miejscowości Zabierzów. Mam jednak jeszcze więcej propozycji na sesję ślubną w sercu Podkarpacia. Spójrzcie!

 

  • Rynek w Rzeszowie

Planujecie sesję zdjęciową w Rzeszowie? Nie możecie przejść obojętnie obok Rynku Starego Miasta! XIX-wieczne kolorowe kamieniczki oraz ratusz z podcieniami to zdjęciowy must have ? Jeśli zależy Wam na intymności – wybierzcie wczesno poranną godzinę. Jeśli natomiast nie przeszkadzają Wam tłumy turystów – szalejcie, o której chcecie.

 

  • Aleja Lubomirskich

Będąc na rynku w Rzeszowie, nie zapomnijcie odwiedzić położonego nieopodal Zamku Lubomirskich. Przylega do niego romantyczna aleja Lubomirskich. Otaczają ją rozłożyste drzewa, a przez nie wygląda podświetlana nocą fontanna multimedialna. Czy to brzmi jak idealny plan na sesję ślubną o zmroku? ?

 

  • Ogrody Bernardyńskie

Gdy będziecie spacerować po Śródmieściu Rzeszowa, polecam Wam odwiedzić Ogrody Bernardyńskie przylegające do Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej. Ciekawie ułożona zieleń przemycona w miejskiej architekturze robi wrażenie – szczególnie z perspektywy drona!

 

  • Jezioro Żwirownia

Żwirownia w Rzeszowie to ciekawa propozycja na zarówno letnie kadry, jak i na te zimowe. Co wybieracie? Sesję ślubną na rozgrzanym piasku i gorące promienie słońca czy plener ślubny z ośnieżoną plażą i romantyczną, zamarzniętą taflą jeziora?

 

  • Spływ Wisłokiem

Spływ po Wisłoku w Rzeszowie to propozycja sesji fotograficznej dla par, którym od zawsze marzyły się zdjęcia na łódce (ewentualnie kajaku czy rowerze wodnym) i które lubią małą dawkę adrenaliny. Pytanie tylko – kto będzie wiosłował? ?

 

  • Okrągła kładka dla pieszych

Rzeszów jako jedyny w Polsce może pochwalić się okrągłą kładką dla pieszych. Znajduje się ona na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i alei Piłsudskiego i wydaje mi się być niebanalnym obiektem do wykonania zdjęć!

 

  • Rzeszów Business Park

Romantyczne sesje ślubne na łonie natury nie wpisują się w Wasze gusta? Wolicie surowe, miejskie kadry? Co powiecie na sesję fotograficzną w rzeszowskich biurowcach? A konkretniej – na odbicia w ich szybach? ?

 

  • Park zamkowy w Łańcucie

Rzeszów to idealne miejsce na sesję ślubną, ale macie czas i ochotę eksplorować jeszcze więcej interesujących lokalizacji? W takim razie może wycieczka do Parku zamkowego w Łańcucie? Tam nawet trawniki robią wrażenie!

 

Jeżeli jesteście zdecydowani, że Wasza sesja ślubna odbędzie się w Rzeszowie, ale nie przekonują Was wymienione lokalizacje, o nic się nie martwcie! Pomogę Wam wybrać miejsce, które odzwierciedli Wasze charaktery i uczucia.

 

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *