Diana & Dima | Stylizowana sesja zdjęciowa w lawendzie, Oaza Lawendy

Sesja zdjęciowa w lawendzie, Oaza Lawendy

Zazwyczaj tłem do sesji ślubnej są zamki, okazałe pałace, a także górskie krajobrazy, gęste, zielone lasy czy jeziora, które w swoich taflach wdzięcznie odbijają sylwetki zakochanych. Tym razem nasza sesja zdjęciowa odbyła się w lawendzie! Poznajcie zapatrzonych w siebie Dianę i Dimę, pozujących wśród pachnących krzewów porastających Oazę Lawendy.

 

Sesja zdjęciowa w lawendzie 

Diana i Dima, choć nie są jeszcze małżeństwem, zdecydowali się na stylizowaną sesję zdjęciową w lawendzie. Dlaczego nie! To świetna okazja do oswojenia się z aparatem i wykonania genialnej pamiątki z czasów narzeczeństwa. Potem lawendowe zdjęcia wykorzystać można do weselnych dekoracji czy projektu zaproszeń. Patrząc od drugiej strony, sesja zdjęciowa w lawendzie to ciekawy sposób na poszerzenie portfolio – mowa tutaj i o fotografach, wizażystkach, dekoratorkach, i o twórcach ślubnej papeterii!

W naszej sesji lawendowej wzięło udział naprawdę wielu ludzi, dla których praca jest okazją do zrobienia czegoś nowego i po prostu pasją, którą pragną rozwijać.  

 

Sesja zdjęciowa w lawendzie, sesja ślubna Oaza Lawendy

 

Sesja zdjęciowa na polach Oazy Lawendy

Razem z Dianą i Dimą postanowiliśmy, że sesja zdjęciowa odbędzie się na polach lawendy w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Oaza Lawendy. To ponad 4-hektarowa plantacja położona w województwie świętokrzyskim, zaledwie 60 km od Krakowa, która zamienia wonne krzewy w drogocenne hydrolaty i inne kosmetyki bliskie naturze. Zanim jednak to zrobi, użycza swoje rośliny ludziom pragnącym wykonać ujęcia na łonie natury. 

 

Jeśli chcecie zrealizować sesję w lawendzie, ale szukacie miejsca bliżej Krakowa, sprawdźcie Ogród Pełen Lawendy. To jedno z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych miejsc w Polsce, które co roku, w czerwcu i lipcu, zachwyca swoim klimatem.

 

Pola lawendy – doskonałe na sesje zdjęciowe

Fioletowe pola to bardzo wdzięczne tło nie tylko do romantycznych ujęć we dwoje, ale i do sesji kobiecych, ciążowych i rodzinnych! Na taką sesję zdjęciową na polach lawendy możecie zabrać dosłownie wszystkich członków rodziny. Diana i Dima na przykład zaangażowali puchatego przyjaciela, który pozował jakby był do tego stworzony! 

Dianie, Dimie i całej ekipie zaangażowanej w projekt serdecznie dziękuję, a Was zapraszam do obejrzenia efektów sesji na polach lawendy!

 

Para Młoda: Diana & Dima

Suknia: Strefa Panny Młodej, Garnitur: New Men Polska

Florystyka i dekoracje: Warsztat florystyczny – Anna Sutkowska

Fryzura i make-up: Agnieszka Mendel Make-up & Hair

Stylizacja: Wizaż i stylizacja Kraków

Papeteria: Pink Studio

Zastawa i dekor: Ogród Łobzów

Sztućce: Złote sztućce do wypożyczenia

Workshop – Warsztaty Piękna

 

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *