Oferta ślubna 2024 / 2025

Oferta Premium

Fotoalbum Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum

Fotoalbum składający się z 20 sztywnych rozkładówek wykonany np. z ekoskóry, materiału tekstylnego lub aksamitnego.

Oferowany fotoalbum zapakowany jest w drewnianą kasetkę!

Oferowana ilość stron jest optymalna do pomieszczenia najważniejszych momentów. W razie potrzeby ilość stron możemy zwiększyć. Dostępne są również pakiety 1+2 (np. dla rodziców)

CENA fotoalbumu OD: 1000

Uzupełnieniem reportażu ślubnego na który również Wy możecie się zdecydować jest piękny indywidualnie zaprojektowany fotoalbum. Jak już wspomniałem powyżej może zostać wykonany m.in.: z ekoskóry lub niezwykle popularnego materiału aksamitnego. Konfiguracją albumu możemy zająć się wspólnie - lub też mogę zrobić to dla Was! Jedno jest pewne - będzie to niepowtarzalna pamiątka Waszego ślubu!

Pamiętajcie – do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i wspólnie z Wami staram się tak dostosować ofertę, aby spełniała Wasze potrzeby oraz oczekiwania w 100%. Jeśli, więc macie jakieś propozycje - śmiało, napiszcie o tym!

Oferta ślubna / Sesja ślubna /
Oferta ślubna / Przyjęcie weselne /
Oferta ślubna / Ceremonia ślubna /
Oferta ślubna / przygotowania Państwa Młodych /

PRZYJĘCIE WESELNE

SESJA ŚLUBNA

CEREMONIA ŚLUBNA

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE

CO PISZĄ O MNIE MOI KLIENCI ?

Kasia i Artur / pierwszy taniec

Justyna & Piotr

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

ORAZ O OFERTĘ ŚLUBNĄ

Pamiętajcie - tylko podpisana umowa z terminową wpłatą zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu ślubnego!

Oferta Uzupełniająca

Zapewne już zapoznaliście się z moją ofertą ślubną - jeśli jednak czegoś dalej Wam brakuje, zerknijcie poniżej - przygotowałem uzupełnienie pakietów standardowych oraz premium o dodatkowe usługi fotograficzne oraz fotoprodukty.
Dron, zdjęcia z drona, zdjęcia ślubne z drona

Zdjęcia Ślubne z drona

Na początku sezonu ślubnego do mojej stałej oferty dołączył również dron, a co za tym idzie nowy punkt widzenia, ciekawa perspektywa, jednym zdaniem - zdjęcia z drona!

Tak zdjęcia z drona! - wielu o nie pytało. Obecnie nie wyobrażam sobie nie dorzucić do reportażu ślubnego choć jednego zdjęcia kościoła w którym pobierają się Państwo Młodzi, sali weselnej czy chociażby kadru z pleneru ślubnego!

Oferta ślubna / sesja narzeczeńska /

Sesja narzeczeńska jest idealnym rozszerzeniem reportażu ślubnego. Pozwoli Wam przede wszystkim "oswoić się" z aparatem, a co najważniejsze otrzymacie profesjonalne zdjęcia, którymi ozdobicie salę weselną, wykorzystacie do zaproszeń ślubnych albo przekażecie rodziców w formie podziękowań.

Koszt sesji narzeczeńskiej - od 550 zł

Zobacz więcej