Oferta ślubna 2024 / 2025

Cennik fotografa- sesja ślubna, plener ślubny

Cena

Jak już wspomniałem powyżej każda Para otrzymuje ode mnie pakiet 100-tu wydrukowanych odbitek w rozmiarze 15x23 cm w zależności od indywidualnych preferencji na papierze błyszczącym lub matowym. Czym się różnią? Papier błyszczący posiada gładką strukturą, bardzo dobrze oddaje kontrasty i głębię kolorów. Papier matowy zaś posiada bardzo drobną ziarnistą strukturą, dobrze odwzorowuje naturalne barwy, ale przez nierówną fakturę jest znacznie bardziej "miękki" i mniej kontrastowy w odbiorze od papierów błyszczących.

Kto wybiera (fotograf czy para) które zdjęcia zostaną wydrukowane?

Wybór należy do Was - możecie zrobić to sami zaznaczając wybrane zdjęcia w galerii online lub też wyboru dokonać mogę Ja.

Kolejny obowiązkowy punkt - otrzymacie opakowanie na odbitki + pendrive z pozostałymi zdjęciami.

Również tutaj daję Wam możliwość swobodnego wyboru - pamiętajcie opcji personalizacji jest mnóstwo! Najważniejsze z nich to bardzo szeroki wybór wykończenia - od opraw z ekoskór, tkanin introligatorskich, materiałów aksamitnych po równie piękne rustykalne boxy drewniane.

Oferta Premium

Fotoalbum Pro, albumy ślubne klasy premium, fotoalbum

Fotoalbum składający się z 20 sztywnych rozkładówek wykonany np. z ekoskóry, materiału tekstylnego lub aksamitnego.

Oferowany fotoalbum zapakowany jest w drewnianą kasetkę!

Oferowana ilość stron jest optymalna do pomieszczenia najważniejszych momentów. W razie potrzeby ilość stron możemy zwiększyć. Dostępne są również pakiety 1+2 (np. dla rodziców)

CENA fotoalbumu OD: 1000

Uzupełnieniem reportażu ślubnego na który również Wy możecie się zdecydować jest piękny indywidualnie zaprojektowany fotoalbum. Jak już wspomniałem powyżej może zostać wykonany m.in.: z ekoskóry lub niezwykle popularnego materiału aksamitnego. Konfiguracją albumu możemy zająć się wspólnie - lub też mogę zrobić to dla Was! Jedno jest pewne - będzie to niepowtarzalna pamiątka Waszego ślubu!

Pamiętajcie – do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i wspólnie z Wami staram się tak dostosować ofertę, aby spełniała Wasze potrzeby oraz oczekiwania w 100%. Jeśli, więc macie jakieś propozycje - śmiało, napiszcie o tym!

Fotograf ślub CYWILNY

Planujecie tylko ślub cywilny oraz małe przyjęcie dla najbliższych?

Pamiętajcie - fotografuję również te mniejsze uroczystości. Napiszcie na jakich zdjęciach Wam najbardziej zależy - czy chcecie moją obecność tylko podczas ceremonii ślubnej w Urzędzie Stanu Cywilnego czy również podczas przygotowań do ślubu. Planujecie tylko obiad z najbliższymi i kilka pamiątkowych zdjęć - dajcie znać, przygotuję ofertę spersonalizowaną specjalnie pod Was!

OPINIE

Oferta ślubna / Sesja ślubna /
Oferta ślubna / Przyjęcie weselne /
Oferta ślubna / Ceremonia ślubna /
Oferta ślubna / przygotowania Państwa Młodych /

PRZYJĘCIE WESELNE

SESJA ŚLUBNA

CEREMONIA ŚLUBNA

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

ORAZ O OFERTĘ ŚLUBNĄ

Pamiętajcie - tylko podpisana umowa z terminową wpłatą zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu ślubnego!

Oferta Uzupełniająca

Zapewne już zapoznaliście się z moją ofertą ślubną - jeśli jednak czegoś dalej Wam brakuje, zerknijcie poniżej - przygotowałem uzupełnienie pakietów standardowych oraz premium o dodatkowe usługi fotograficzne oraz fotoprodukty.
Oferta ślubna / sesja narzeczeńska /

Sesja narzeczeńska jest idealnym rozszerzeniem reportażu ślubnego. Pozwoli Wam przede wszystkim "oswoić się" z aparatem, a co najważniejsze otrzymacie profesjonalne zdjęcia, którymi ozdobicie salę weselną, wykorzystacie do zaproszeń ślubnych albo przekażecie rodziców w formie podziękowań.

Koszt sesji narzeczeńskiej - od 550 zł

Zobacz więcej