MENU

BLACK FRIDAY

PROMOCJA

ziebamarcin.pl

BLACK FRIDAY - PROMOCJA*

BLACK FRIDAY 2019 już za niecały tydzień!

W związku z tym przygotowałem dla Was specjalną ofertę 😉

 

* Warunkiem skorzystania z promocji jest zarezerwowanie terminu poprzez podpisanie umowy na obsługę fotograficzną ślubu w roku 2020 / 2021. Promocja obowiązuje w dniach od 23.11.2019r. do 30.11.2019r.

SESJA NARZECZEŃSKA - GRATIS

Sesja narzeczeńska / sesja przedślubna może być świetnym uzupełnieniem pakietu ślubnego.

Wykonane fotografie podczas sesji zdjęciowej można wykorzystać w kontekście planowanego wesela np. do podziękowania dla rodziców, do wyświetlania na projektorze w trakcie uroczystości weselnych lub do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.

PRYWATNA GALERIA / STRONA DLA NARZECZONYCH - GRATIS

Kolejny krok – podpisujemy umowę ślubną – rozpoczynając kolejną nową przygodę ❤

Otrzymujecie ode mnie coś więcej niż tylko galerię zdjęć dla gości – własną stronę narzeczeńską – profesjonalne, nowoczesne narzędzie do planowania własnego ślubu / wesela.

Za pomocą strony łatwo dodacie interaktywną mapę, która pozwali Wam przekazać najważniejsze informacje dotyczące Waszego ślubu; stworzycie listę prezentów, a za pomocą wbudowanego bloga – możecie na bieżąco dzielić się przygotowaniami do ślubu 😉

Pamiętajcie – stroną zarządzacie sami ze swojego poziomu i tylko Wy macie wpływ na to jakie informacje, zdjęcia będą widoczne dla Waszych gości, a co pozostanie tylko dla Was.

CLOSE