Sala weselna: Aula St. Nicolai w Bochni

Aula St. Nicolai w Bochni

Szukasz pięknego, nietuzinkowego miejsca do zorganizowania swojego przyjęcia weselnego? Bez dłuższego zastanowienia odpowiem Aula St. Nicolai w Bochni! Aula St. Nicolai to urokliwy dom weselny, wpisujący się głównie w styl rustykalny, ale nie tylko - jednym z ciekawszych elementów są dwie ściany pokryte cegłą, tworzący rzadko spotykany klimat, zarówno na sali jak i na parkiecie. Uzupełnieniem wizualnym są starannie rozwieszone girlandy. Całość prezentuje się perfekcyjnie - zestawienie takie to gwarancja udanych zdjęć, a zarazem wspaniałej pamiątki.

Sala weselna w Auli St. Nicolai w Bochni

Aula St. Nicolai w Bochni

Jak już wspomniałem Aula położona jest w Bochni - i w sumie nie wiele bym się chyba pomylił gdybym odpowiedział, że w samym centrum miasta. No może trochę przesadziłem, jednak od ścisłego centrum to zaledwie kilkaset metrów.

Aula St. Nicolai jest w stanie zorganizować nam przyjęcie weselne do około 150 osób i na takim właśnie byłem fotografując przyjęcie Pauliny i Łukasza. Aula St. Nicolai to również przepyszne jedzenie oraz wspaniała obsługa. Wszystko to razem zebrane oraz dodatkowe zaplecze w postaci miejsca chillout jest gwarancją udanego wieczoru!

Powyżej możecie zobaczyć jak Aula St. Nicolai prezentuje się z zewnątrz - już na pierwszy rzut widać spójność wraz ze starszą częścią oraz pięknie utrzymany zielony ogród 😉 Zobaczcie wewnątrz ...

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów nt. lokalu - zapraszam na stronę - Aula St. Nicolai, jeśli zaś szukacie fotografa, zapoznajcie się z moim portfolio oraz zerknijcie na ofertę ślubną - zapraszam!

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *