Sala weselna: Dom Weselny Szarwark

Dom Weselny Szarwark, Sala weselna w Małopolsce, okolice Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej

Dom Weselny Szarwark jako fotograf ślubny w 2023 roku odwiedziłem dwukrotnie - w lipcu oraz we wrześniu. Fotografowałem przyjęcia: Agnieszki & Bartłomieja oraz Pauliny i Dominika. Dom Weselny Szarwark wywarł na mnie ogromne wrażenie - przede wszystkim za nowoczesny wystrój oraz piękne położenie (wokół lokalu jest mnóstwo drzew oraz pięknie zagospodarowany ogród, który może posłużyć jako tło zdjęć grupowych lub krótkiej sesji ślubnej) - dla fotografa ślubnego jest to istotnie ważne.

Plusów jest jednak więcej - nowoczesna jasna sala, zarówno ta dla gości jak i do tańczenia, bardzo dobra obsługa oraz przepyszne jedzenie - zagwarantują Wam, że Wasze przyjęcie weselne czy też okolicznościowe będzie idealne, a sami zajmiecie się tylko zabawą oraz świętowaniem tego pięknego dnia!

Dom Weselny Szarwark

Jak wspomniałem wcześniej - lokal znajduje się w miejscowości Szarwark, kilkanaście kilometrów od Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej. Dojedziemy tutaj raczej bezproblemowo, dzięki umieszczonym drogowskazom oraz nawigacji która poprowadzi nas pod sam lokal.

Nieprzedłużając wrzucam zdjęcia oraz zapraszam do współpracy, jako fotograf - chętnie wykonam dla Was pamiątkę ze ślubu lub innej uroczystości, zarówno zorganizowanej w Domu Weselnym Szarwark jak i innym.

Dom Weselny Szarwark, Sala weselna w Małopolsce, okolice Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej

Dekoracje: Decorpro - Natalia Gondek - studio florystyki i dekoracji

Kolejny reportaż ślubny w Szarwark-u to zdjęcia Pauliny i Dominika z ich wrześniowego przyjęcia weselnego. Tym razem o wystrój zadbała Elżbieta Ryczek El-Dekora - królowała biel oraz zieleń - sami zobaczcie!

Podczas przyjęcia weselnego Pauliny i Dominika starczyło również czasu na pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi oraz krótką sesję plenerową w przepięknych ogrodach przed lokalem Domu Weselnego Szarwark.

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *