Sala weselna: Dom Weselny w Rzepienniku Biskupim

Dom Weselny

Rzepiennik Biskupi to niewielka wioska położona pośród wzniesień Pogórza Ciężkowickiego. Bez wątpienia jest to jeden z atutów dla którego Wasze przyjęcie weselne zorganizowane w jednym z lokali weselnych w miejscowości odbędzie się z dala od ruchliwych ulic, za to w ciszy, spokoju. Co ciekawe Rzepiennik Biskupi "ma do zaoferowania" dwa lokale - "Słoneczne wzgórze" oraz Dom Weselny "Kompleks Panorama". Dziś przy okazji majowego reportażu ślubnego Joasi & Grzegorza przeniesiemy się do tego drugiego.

Dom Weselny "Kompleks Panorama"

Jak już wspomniałem na wstępie, piękna lokalizacja jest jednym z atutów dla którego warto wybrać Dom Weselny "Kompleks Panorama" w Rzepienniku Biskupim na miejsce organizacji swojego przyjęcia weselnego. Atutów jest więcej chociażby przepyszna kuchnia - lokal dodatkowo dysponuje również oddzielną restauracją oraz kilkoma, a dokładniej 30-ma miejscami noclegowymi. Organizując wesele w lokalu nie musimy się martwić o miejsce - sam lokal jest w stanie pomieścić co najmniej 200 osób, więc bez obaw - wszyscy swobodnie usiądą przy stołach oraz zatańczą na parkiecie. W "Panoramie" parkiet jest w tym samym miejscu co stoły gości, dzięki czemu nie mamy potrzeby przechodzenia pomiędzy pomieszczeniami co również uważam za wielki atut.

Krótko podsumowując nie dziwi mnie więc sytuacja, że miejsce jest wybierane nie tylko przez narzeczonych z najbliższej okolicy, ale również z Gorlic, Gromnika czy Ciężkowic. Jeżeli więc planujesz swoje wesele właśnie w tym lokalu, i masz pytania, chcesz zaczerpnąć wskazówek lub potrzebujesz fotografa - sprawdź moją ofertę ślubną!

Dom Weselny "Kompleks Panorama" Sala Bankietowa, Hotel Rzepiennik Biskupi, Gromnik, Gorlice

Sala weselna, ułożenie stołów okrągłe pomieści ponad 200 osób.

Zauważyliście na pewno piękne zagospodarowanie terenu wokół domu weselnego? Sprawdzi się zarówno na zaczerpnięcie świeżego powietrza jak i zrobienie pamiątkowego zdjęcia np. koło specjalnie przygotowanego serca, w altankach lub koło fontanny. My również wykorzystaliśmy to miejsce i zrobiliśmy krótką pamiątkową sesję ślubną.

Bukiet ślubny - EMIKART - Pracownia - Florystyczno - Artystyczna, Gorlice

A jakie są Wasze opinie o lokalu? Koniecznie zostawcie wiadomość - do zobaczenia!

Dom Weselny "Kompleks Panorama" Sala Bankietowa, Hotel Rzepiennik Biskupi, Gromnik, Gorlice
Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *