Sala weselna: Forest – wesela i eventy Tarnów

FOREST - wesela i eventy w plenerze

Forest - wesela i eventy Tarnów

Magiczne miejsce położone zaledwie 5 km od Tarnowa? Forest - połączenie hali bankietowej z przepiękną alejką sosnową ozdobioną girlandami. Brzmi magicznie? Owszem! Forest - wesela i eventy w plenerze to idealne miejsce na zorganizowanie np. przyjęcia weselnego, zarówno tego kameralnego, jak i dużego (sala bankietowa pomieści do 300 osób).

Do lokalu prowadzi 100 - metrowa utwardzona aleja sosnowa oświetlona girlandami, która może zostać wykorzystana np. jako miejsce ślubu plenerowego lub stanowić tło sesji poślubnej.

Sesja ślubna w Forest wesela eventy Tarnów

Tak jak już wspomniałem lokal znajduje się w sąsiedztwie Tarnowa, w miejscowości Zaczarnie. Usłyszawszy o nim pierwszy raz zastanawiałem się jak prezentuje się na żywo?

Czy będzie to lokal weselny - typowy rustykalny?

Teraz już wiem - Forest - wesela i eventy w plenerze odwiedziłem kilka dni temu, a nawet wykonałem w nim piękną sesję zdjęciową.

Sercem kompleksu jest okazała hala bankietowa, wg. dostępnych informacji o łącznej powierzchni 400 m2. Hala w całości jest transparentna, dzięki czemu poczujecie klimat otaczającego ją lasu, a podczas letnich pogodnych dni - zobaczycie gwiazdy.

Od Was tylko zależy czy wystroicie ją na styl rustykalny, boho czy też zorganizujecie tradycyjne wesele.

Zapraszam na moją fotorelacją oraz do zapoznania się z ofertą ślubną - możemy wspólnie spotkamy się właśnie na Waszym weselu - pamiętajcie mieszkam w okolicy, co będzie dodatkowym atutem!

Forest Zaczarnie, wesela i eventy koło Tarnowa

Forest - wesela i eventy w plenerze znajdujące się w niewielkiej miejscowości Zaczarnie koło Tarnowa to magiczne miejsce na Twoje przyjęcie w plenerze, a właściwie pośrodku drzew ?

Sesja portretowa w Forest

Aleja sosnowa w Forest to bez wątpienia najciekawsze miejsce w kompleksie. Utwardzona, blisko 100 - metrowa ścieżka udekorowana girlandami prowadzi nas wprost do hali bankietowej. Miejsce to idealnie sprawdza się jako tło sesji zdjęciowej, zarówno zwykłej portretowej jak i sesji ślubnej.

Sesja portretowa w Forest wesela eventy Tarnów
Sesja portretowa w Forest wesela eventy Tarnów
Sesja portretowa w Forest wesela eventy Tarnów
Sesja portretowa w Forest wesela eventy Tarnów
Julia Łukawska

Ślubna sesja stylizowana w Forest

W Forest - wesela i eventy w plenerze odbyła się również ślubna sesja stylizowana. Sesja pokazała możliwości jakie drzemią w tym pięknym miejscu. Odbyły się inscenizowane przygotowania ślubne Justyny i Macieja, first look, plenerowa ceremonia ślubna połączona z sesją poślubną oraz pierwszy taniec w chmurach.

Tablica powitalna - Witajcie, Forest wesela i eventy w plenerze
Przygotowania Panny Młodej w Forest Tarnów
First look Państwa Młodych Justyny i Macieja
First look Państwa Młodych Justyny i Macieja

Ślub plenerowy w Forest

Śluby plenerowe to coraz popularniejsze wydarzenia z branży ślubnej - jeszcze kilka lat temu spotykane sporadycznie, obecnie za sprawą takich lokali jak Forest coraz popularniejsze oraz niezwykle widowiskowe.

Ślub plenerowy w Forest - wesela i eventy w plenerze
Pamiątkowe zdjęcie po ceremonii ślubnej w Forest

Sesja ślubna w Forest

Sesja ślubna w Forest - wesela i eventy w plenerze
Sesja ślubna w Forest - wesela i eventy w plenerze

I jak podobała się Wam moją fotorelacja? Pamiętajcie, że wspólnie możemy spotkać się właśnie na Waszym weselu! Zapraszam - zapoznajcie się z moją ofertą ślubną - mieszkam w okolicy, a to dodatkowy atut!

Komentarze Rozwiń -
  1. Panie Marcinie, czujemy się wyróżnieni Pana artykułem, niezmiernie nas cieszy, że zdecydował się Pan podzielić informacją oraz zdjęciami z naszego obiektu na swojej stronie. Dziękujemy za obecność na sesji oraz za przepiękne kadry. Mamy nadzieję, że do zobaczenia! Pozdrawiamy FOREST.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *