Sale i domy weselne Dębica i okolice

20 listopada, 2020

Jaki wybrać lokal – dom weselny na wesele?

Szukasz domu weselnego, sali weselnej na przyjęcie lub miejsca na zorganizowanie wesela. Skorzystaj z mojego przewodnikach po najpopularniejszych lokalach w Dębicy oraz jej okolicach. Zestawienie zawiera najciekawsze miejsca, oczywiście wg. moich indywidualnych preferencji. Trzeba zaznaczyć, że każdy z nas ma inne wymagania, więc też wybór może być inny.

Wybór domu weselnego to bardzo ważny aspekt planowania ślubu.

Dlaczego?

Po ustaleniu daty ślubu, będzie to Wasza kolejna decyzja 😉

Jeśli zdecydujecie się na lokal blisko miejsca zamieszkania Waszego i większości Waszej rodziny, to będziecie w bardzo komfortowej sytuacji. W przeciwnym wypadku warto dopytać czy restauracja, dom weselny dysponuje miejscami noclegowymi, jeśli tak, jaki jest ich koszt oraz czy ewentualne śniadanie następnego dnia jest wliczone w cenę.

Lokale, sale weselne, domy weselne w Dębicy

Dwór na Wolicy – Restauracja & Pensjonat

Idealne miejsce na kameralne przyjęcie weselne w pięknej scenerii natury oraz zabytkowego dworu w Dębicy? Jeżeli szukacie takiego lokalu – Dwór na Wolicy to idealna propozycja.

Co ciekawe, wg. informacji dostępnych na stronie internetowej dworu można zorganizować tutaj ślub cywilny, zarówno w budynku jak i parku. Myślę, że w obecnych trudnych czasach jest to bardzo ciekawa propozycja na zorganizowanie Waszej uroczystości.

Dwór na Wolicy Dębica, Restauracja & Pensjonat

Restauracja Dworek Dębicki

Restaurację – dom weselny Dworek Dębicki odwiedziłem dotąd dwukrotnie.

W 2019 roku po raz pierwszy – fotografując ślub Basi i Piotrka. Bawiliśmy się wtedy na pięknej, nowoczesnej – “Sali Zamkowej”. Było pięknie, nastrojowo – do zabawy zapraszał DJ “Centrum Rozrywki SPACE – Obsługa oraz Organizacja Imprez”.

We wrześniu 2020 roku po raz drugi – tym razem miałem okazję poznać drugą salę. Olga i Marcin wybrali dużą dwupoziomową “Złotą Salę”. Sala Złota to elegancja, a zarazem piękny, tradycyjny wystrój, co ważne – pomieści ponad 200 osób!

Pierwszy taniec w Restauracji "Dworek Dębicki" w Dębicy
Pierwszy taniec Olgi & Marcina w restauracji “Dworek Dębicki” / do tańca zagrał zespół Gingers /

Lokale, sale weselne, domy weselne – okolice Dębicy

Restauracja “W Starym Ogrodzie” Jodłowa

Sala weselna “W Starym Ogrodzie” w Jodłowej to nowoczesny, piękny dom weselny. Zarówno sala weselna jak i otaczający restaurację ogród prezentuje się wyśmienicie. Praca, fotografowanie w takim miejscu to czysta przyjemność – zobaczcie sami.

Pierwszy taniec w Restauracji "W Starym Ogrodzie" w Jodłowej
Pierwszy taniec Magdy & Piotra w restauracji “W Starym Ogrodzie” w Jodłowej / do tańca zagrał DJ z wokalistką “Centrum Rozrywki SPACE – Obsługa oraz Organizacja Imprez” /

Dom weselny “Nad Strumykiem” Zawadka Brzostecka

W lokalu “Nad Strumykiem” póki co – gościłem tylko okazjonalnie na dwóch uroczystościach; przyjęciu ślubny na dużej sali oraz przyjęciu rodzinnym, na mniejszej. Pierwsze co rzuca się w oczy to nowoczesność oraz wysoki standard lokalu. Dom weselny “Nad Strumykiem” to nowy obiekt idealnie nadający się do organizacji wszelkich imprez, w tym przyjęć weselnych.

Dom Weselny Trzy Siostry Gogołów

Dom Weselny “Trzy Siostry” w Gogołowie to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Znajduje się w Gogołowie, tuż obok górnej stacji wyciągów narciarskich. W piękny pogodny dzień rozpościera się stąd wspaniały krajobraz na okoliczne wioski, a przy dobrej przejrzystości również na odległe Tatry.

Moje zestawienie zawiera tylko domy weselne w których miałem okazję pracować lub też uczestniczyć gościnnie.

Jeżeli planujecie swój ślub oraz przyjęcie weselne, a nie macie jeszcze swojego fotografa, proszę zapoznajcie się z moją ofertą ślubną!

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ