Sesja ślubna w stylu Latino, Dworek Dębicki

Sesja glamour w stylu latino w Dworku Dębickim w Dębicy

Już prawie tydzień minął od sesji stylizowanej w Dworku Dębickim - sesji glamour w stylu latino. Dominowały czerwienie oraz czerń - za całość odpowiadała Ela Matubowska - Wedding Planner.

Jak w każdym ślubie czas na przygotowania, a więc czas na zaproszenia Gości, sprawdzą się tutaj pięknie przygotowane zaproszenia od Patrycji oraz na pierwsze zdjęcia makijażu, fryzury oraz paznokci w soczystej czerwieni!

Wieża / piramida kieliszków to niestandardowy, a zarazem fantastyczny sposób na przywitanie Młodej Pary, Gości - co o tym sądzicie? Dodatkowo warto zadbać o stronę wizualna takiego pokazu, tak żeby całość idealnie komponowała się z kolorem przewodnim wesela, dekoracjami ...

Piramida kieliszków, Golden Hour Coctailbar

Nadszedł czas na przywitanie Państwa Młodych oraz Gości weselnych - piramida kieliszków sprawdzi się idealnie!

Na koniec trochę słodkości, piękny tort z akcentem czerwieni ...

Organizacja: Wedding Planner Ela Matubowska, Foto: Marcin Zięba

Wedding Content Creator: Aleksandra Szczepkowicz, Izabela Klecka-Baka, Paulina Starzec

Modelka: Dominika Noga, Model: Marcin Fijołek

Lokal: Dworek Dębicki

Fryzura: Magda - stylistka fryzur ślubnych i okolicznościowych

Makijaż: Monika Serafin Make-up Artist

Manicure: Dominika Noga

Suknie ślubne: Suknie ślubne Kaledonia

Garnitury: Sunset Suits Rzeszów

Dekoracje: Deko Dreams Podkarpacie

Papeteria: Patrycja Mehr Kaligrafia | Luksusowa Papeteria & Pamiątki

Tort: Torty Łaszki

Wieża szampanowa: Goldenhour Cocktailbar

Photobox: Cudne wesele

Komentarze Rozwiń -
  1. Pan Marcin jest fachowcem na najwyższym poziomie efekt pracy jest niesamowity do tego bardzo miły , sympatyczny noi profesjonalny, szczerze polecam .

  2. Super efekty sesji, bardzo miła atmosfera, na każdym zdjęciu dopracowany najmniejszy detal, będę często wracać do tych zdjęć !

    1. Dziękuję – cieszę się, że mogłem stworzyć dla Was oraz dla innych współwykonawców wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć, które się podobają – pozdrawiam!

  3. Jestem pod wielkim wrażeniem wrażliwości oka Twojego na detale, co sprawia, że fotografie przybierają efekt trójwymiarowości. Ogromnie Ci gratuluję i mam nadzieję, że to dopiero początek współpracy 🙂 Powodzenia !

  4. Wspaniale uchwycona koncepcja, inspirujące zdjęcia! Aparat Marcina i jego wizja uwieczniają magiczne chwile. Dziękuję, że będę mogła z zachwytem wracać do efektów naszej współpracy. Pozdrawiam

    1. Dziękuję również za miłe słowa – myślę, że nie tylko My powrócimy jeszcze do tej sesji, ale również inni współtwórcy bez których nie osiągnęlibyśmy takiego efektu wizualnego oraz inspiracyjnego dla przyszłych nowożeńców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *