Sesja narzeczeńska to strzał w dziesiątkę!

Sesja narzeczeńska Kraków, 10 argumentów

Przed ślubem na pewno będziecie mieli całą masę wydatków i spraw do załatwienia. Prawdopodobnie z tego powodu ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślicie, będzie sesja narzeczeńska. Oświadczam, że to spory błąd i postuluję o dodanie do przygotowań ślubnych mikropodróż po pięknych zakątkach Podkarpacia oraz Małopolski!

Sesja narzeczeńska w lesie, nad wodą a może w klimacie miejskim? Sami zdecydujcie - zdjęcia z sesji narzeczeńskiej zamienią się w ozdobę domu, dekorację sali weselnej, wspaniałą pamiątkę i wiele innych! Zobaczcie sami ...

Sesja narzeczeńska

10 argumentów, dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską!

 1. Sesja narzeczeńska oswaja z fotografem

To, że warto poznać swojego fotografa ślubnego i czuć się przy nim swobodnie nie jest frazesem, lecz prawdą. Nie wiem, czy istnieje ktoś, kto chciałby, aby podczas najważniejszego w życiu dnia, w dosyć intymnych chwilach jak zakładanie sukni, w pokoju znajdowała się zupełnie obca osoba. Sesja narzeczeńska pozwala poznać się z profesjonalistą, który, jeśli spotka go szczęście, będzie stał u Waszego boku podczas ślubu!

 1. Sesja narzeczeńska oswaja też z aparatem!

Uwierzcie, że naprawdę niewiele jest osób, które, stając pierwszy raz przed aparatem, czują się w pełni swobodnie. Ale z kolei 100% par młodych, które zdecydowały się na sesję narzeczeńską, brylują przed obiektywem jak Kate Moss! W dzień ślubu nie fundujcie sobie stresu, przed ślubem zafundujcie sobie sesję narzeczeńską!

 1. Czas tylko dla Was

Jeśli chcecie po prostu wykonać sesję narzeczeńską, a nie od razu stawać przed ślubnym kobiercem, potraktujcie ją jako czas tylko dla Was. Podczas wycieczki poznacie się lepiej, a po niej będziecie mieli co wspominać, a także – co oglądać 🙂

 1. Sesja narzeczeńska to okazja do podróży po Podkarpaciu, Małopolsce i okolicy!

Małe wypady za miasto stały się ostatnio bardzo popularne. Niech sesja narzeczeńska zamieni się w taką mikropodróż, podczas której będziecie eksplorować piękno polskich zakątków. Jako fotograf ślubny z Podkarpacia i okolic małopolski nie byłbym sobą, gdybym nie zaprosił Was na sesję narzeczeńską w Krakowie, Rzeszowie, Tarnowie, Jaśle, Dębicy, Krośnie i … niesamowite lokalizacje z niepowtarzalnymi widokami mógłbym wymieniać bez końca! 

Sesja narzeczeńska Kraków, 10 argumentów
 1. Zdjęcia z sesji wykorzystacie do projektu zaproszeń

Właśnie przymierzacie się do projektowania zaproszeń, ale wszystkie dostępne szablony są jakieś… mało oryginalne? Wykorzystajcie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej do stworzenia zaproszeń i powiadomień jedynych w swoim rodzaju! Nikt nie będzie miał takich jak Wy!

 1. Fotografiami z sesji narzeczeńskiej przystroicie salę

Greenery wedding, boho wedding, wesele rustykalne – to bardzo modne style panujące na salach weselnych, w ślubnych garderobach, fryzurach itd. Co powiecie na małe urozmaicenie i porozwieszanie wszędzie Waszych zdjęć? Tych z sesji narzeczeńskiej, starych zdjęć dziadków, rodziców, fotografii z przyjaciółmi itd.?

Sesja narzeczeńska podziękowanie dla rodziców

 1. Kadry z sesji podarujecie rodzicom podczas podziękowań

Chcecie w jakiś szczególny sposób okazać wdzięczność rodzicom i dziadkom? Kosze prezentowe nie do końca trafiają w Wasze gusta? Podarujcie im coś od serca! Stwórzcie prezentację z Waszymi zdjęciami lub oprawcie je w ładne ramy. Skąd wziąć fotografie? Dwa słowa: sesja narzeczeńska! 

 1. Sesja narzeczeńska = zmiana profilowego?

Myśląc o sesji narzeczeńskiej, przed oczyma stają obrazy związane tylko i wyłącznie ze ślubem. Ale przecież sesja narzeczeńska to całe mnóstwo możliwości! Na przykład aktualizacja profilowego na portalach społecznościowych! Pokażcie znajomym, że mimo upływu lat wciąż wyglądacie jak milion dolarów i nie macie w planach tego zmieniać!

 1. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej = ozdoba domu?

Skoro odbiegliśmy od tematów ślubnych… Sesja narzeczeńska, a raczej zdjęcia z niej, staną się oryginalną ozdobą Waszego domu. Ustawcie je w ramkach na kominku, zawieście na korytarzu lub na jutowych sznureczkach i klamerkach. W takim domu chce się mieszkać!

 1.  Nowe doświadczenia dzięki sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska może odbyć się w plenerze – co powiecie na spokojny spacer poza miastem? Możemy zorganizować ją także w studio, w apartamencie, a nawet w Waszym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odrobinę poniosła nas wyobraźnia i sesję narzeczeńską w plenerze zamienili na pluskanie się w jeziorze, a sesję w apartamencie w intymną sesję buduarową

Sesja narzeczeńska, 10 argumentów

Sesja narzeczeńska

ZOBACZ PORTFOLIO

Sesja narzeczeńska czy warto?

Wystarczy Wasze słowo, a ja zabieram się do działania! Mam nadzieję, że te 10 argumentów przekonało Was, że sesja narzeczeńska to strzał w dziesiątkę i pomysł naprawdę warto zamienić w działanie!

Zobacz również inne zdjęcia z sesji narzeczeńskich 😉

Komentarze Rozwiń -
 1. Megan Atkinson pisze:
  Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
  Hi there, We run an Instagram growth service, which increases your number of followers both safely and practically. – We guarantee to gain you 400-1000+ followers per month. – People follow you because they are interested in you, increasing likes, comments and interaction. – All actions are made manually by our team. We do not use any ‘bots’. The price is just $60 (USD) per month, and we can start immediately. If you’d like to see some of our previous work, let me know, and we can discuss it further. Kind Regards, Megan
 2. Bycie w związku opartym na miłości to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Dlatego należy wykorzystać każdą sekundę razem i cieszyć się nią. Dobrym pomysłem jest uwiecznienie takich chwil na zdjęciach podczas sesji narzeczeńskiej. Super artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *