Sesja narzeczeńska to strzał w dziesiątkę!

Sesja narzeczeńska Kraków, 10 argumentów

Przed ślubem na pewno będziecie mieli całą masę wydatków i spraw do załatwienia. Prawdopodobnie z tego powodu ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślicie, będzie sesja narzeczeńska. Oświadczam, że to spory błąd i postuluję o dodanie do przygotowań ślubnych mikropodróż po pięknych zakątkach Podkarpacia oraz Małopolski!

Sesja narzeczeńska w lesie, nad wodą a może w klimacie miejskim? Sami zdecydujcie - zdjęcia z sesji narzeczeńskiej zamienią się w ozdobę domu, dekorację sali weselnej, wspaniałą pamiątkę i wiele innych! Zobaczcie sami ...

Sesja narzeczeńska

10 argumentów, dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską!

 1. Sesja narzeczeńska oswaja z fotografem

To, że warto poznać swojego fotografa ślubnego i czuć się przy nim swobodnie nie jest frazesem, lecz prawdą. Nie wiem, czy istnieje ktoś, kto chciałby, aby podczas najważniejszego w życiu dnia, w dosyć intymnych chwilach jak zakładanie sukni, w pokoju znajdowała się zupełnie obca osoba. Sesja narzeczeńska pozwala poznać się z profesjonalistą, który, jeśli spotka go szczęście, będzie stał u Waszego boku podczas ślubu!

 1. Sesja narzeczeńska oswaja też z aparatem!

Uwierzcie, że naprawdę niewiele jest osób, które, stając pierwszy raz przed aparatem, czują się w pełni swobodnie. Ale z kolei 100% par młodych, które zdecydowały się na sesję narzeczeńską, brylują przed obiektywem jak Kate Moss! W dzień ślubu nie fundujcie sobie stresu, przed ślubem zafundujcie sobie sesję narzeczeńską!

 1. Czas tylko dla Was

Jeśli chcecie po prostu wykonać sesję narzeczeńską, a nie od razu stawać przed ślubnym kobiercem, potraktujcie ją jako czas tylko dla Was. Podczas wycieczki poznacie się lepiej, a po niej będziecie mieli co wspominać, a także – co oglądać 🙂

 1. Sesja narzeczeńska to okazja do podróży po Podkarpaciu, Małopolsce i okolicy!

Małe wypady za miasto stały się ostatnio bardzo popularne. Niech sesja narzeczeńska zamieni się w taką mikropodróż, podczas której będziecie eksplorować piękno polskich zakątków. Jako fotograf ślubny z Podkarpacia i okolic małopolski nie byłbym sobą, gdybym nie zaprosił Was na sesję narzeczeńską w Krakowie, Rzeszowie, Tarnowie, Jaśle, Dębicy, Krośnie i … niesamowite lokalizacje z niepowtarzalnymi widokami mógłbym wymieniać bez końca! 

Sesja narzeczeńska Kraków, 10 argumentów
 1. Zdjęcia z sesji wykorzystacie do projektu zaproszeń

Właśnie przymierzacie się do projektowania zaproszeń, ale wszystkie dostępne szablony są jakieś… mało oryginalne? Wykorzystajcie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej do stworzenia zaproszeń i powiadomień jedynych w swoim rodzaju! Nikt nie będzie miał takich jak Wy!

 1. Fotografiami z sesji narzeczeńskiej przystroicie salę

Greenery wedding, boho wedding, wesele rustykalne – to bardzo modne style panujące na salach weselnych, w ślubnych garderobach, fryzurach itd. Co powiecie na małe urozmaicenie i porozwieszanie wszędzie Waszych zdjęć? Tych z sesji narzeczeńskiej, starych zdjęć dziadków, rodziców, fotografii z przyjaciółmi itd.?

Sesja narzeczeńska podziękowanie dla rodziców

 1. Kadry z sesji podarujecie rodzicom podczas podziękowań

Chcecie w jakiś szczególny sposób okazać wdzięczność rodzicom i dziadkom? Kosze prezentowe nie do końca trafiają w Wasze gusta? Podarujcie im coś od serca! Stwórzcie prezentację z Waszymi zdjęciami lub oprawcie je w ładne ramy. Skąd wziąć fotografie? Dwa słowa: sesja narzeczeńska! 

 1. Sesja narzeczeńska = zmiana profilowego?

Myśląc o sesji narzeczeńskiej, przed oczyma stają obrazy związane tylko i wyłącznie ze ślubem. Ale przecież sesja narzeczeńska to całe mnóstwo możliwości! Na przykład aktualizacja profilowego na portalach społecznościowych! Pokażcie znajomym, że mimo upływu lat wciąż wyglądacie jak milion dolarów i nie macie w planach tego zmieniać!

 1. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej = ozdoba domu?

Skoro odbiegliśmy od tematów ślubnych… Sesja narzeczeńska, a raczej zdjęcia z niej, staną się oryginalną ozdobą Waszego domu. Ustawcie je w ramkach na kominku, zawieście na korytarzu lub na jutowych sznureczkach i klamerkach. W takim domu chce się mieszkać!

 1.  Nowe doświadczenia dzięki sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska może odbyć się w plenerze – co powiecie na spokojny spacer poza miastem? Możemy zorganizować ją także w studio, w apartamencie, a nawet w Waszym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odrobinę poniosła nas wyobraźnia i sesję narzeczeńską w plenerze zamienili na pluskanie się w jeziorze, a sesję w apartamencie w intymną sesję buduarową

Sesja narzeczeńska, 10 argumentów

Sesja narzeczeńska

ZOBACZ PORTFOLIO

Sesja narzeczeńska czy warto?

Wystarczy Wasze słowo, a ja zabieram się do działania! Mam nadzieję, że te 10 argumentów przekonało Was, że sesja narzeczeńska to strzał w dziesiątkę i pomysł naprawdę warto zamienić w działanie!

Zobacz również inne zdjęcia z sesji narzeczeńskich 😉

Komentarze Rozwiń -
 1. Bycie w związku opartym na miłości to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Dlatego należy wykorzystać każdą sekundę razem i cieszyć się nią. Dobrym pomysłem jest uwiecznienie takich chwil na zdjęciach podczas sesji narzeczeńskiej. Super artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *