Sesja zdjęciowa “Wieczór panieński”

Sesja zdjęciowa

Dlaczego sesja zdjęciowa i wieczór panieński to duet idealny?

Wieczór panieński kojarzy mi się ze ślubem i weselem – przeżywa się go tylko raz w życiu i jest niezapomniany! W takim razie czemu praktyka uwiecznienia go na sesji fotograficznej jest wciąż tak rzadka? To niezrozumiałe, biorąc pod uwagę argumenty, dlaczego sesja zdjęciowa i wieczór panieński to duet idealny. Poznajcie je!

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim

Jeśli któraś z Was powie mi, że podczas organizacji tej imprezy nie spędziła długich godzin w wyszukiwarce internetowej i nie wpisywała: atrakcje na wieczór panieński, nie uwierzę! Chyba że od razu wpadłyście na właściwy pomysł i wystukałyście na klawiaturze: sesja zdjęciowa na wieczór panieński!

Zobaczcie, dlaczego jest to genialna koncepcja, którą niełatwo przebić!  

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim to jedyny słuszny wybór, jeśli chcecie:

  • wywołać szok i niedowierzanie u przyszłej panny młodej
  • wykonać z przyjaciółkami najlepszą pamiątkę na lata
  • podarować jedyny w swoim rodzaju prezent 
  • udekorować mieszkanie pięknymi zdjęciami
  • oswoić się z aparatem przed sesją narzeczeńską i ślubną

Sesja fotograficzna jako główna atrakcja wieczoru panieńskiego

Jeśli wciąż szukacie atrakcji na wieczór panieński – przestańcie. Sesja zdjęciowa to najlepszy pomysł, na jaki można wpaść! Macie już koncepcję, jak ten dzień będzie wyglądał? A może odbędzie się w konkretnej tematyce?

Cudownie! Na pewno dopasujemy do niej klimat sesji fotograficznej.

Co powiecie na:

  • wieczór panieński boho i kadry nad brzegiem rzeki lub jeziora? 
  • wieczór panieński w stylu pin-up i kobiecą sesję zdjęciową?
  • wieczór panieński na mieście i szalone kadry?
  • wieczór panieński w spa i zdjęcia, na których jesteście królowymi życia?

Niezależnie od tego, jaką tematykę sesji zdjęciowej wybierzecie, będzie ona świetną atrakcją dla każdej z uczestniczek! Tym bardziej że urozmaicimy ją podskokami, przytulaniem panny młodej, śmiesznymi minami i innymi spontanicznymi wygłupami, do których upojonych szczęściem ludzi nie trzeba namawiać 🙂 

Sesja zdjęciowa "Wieczór panieński", atrakcje, pomysły

Sesja zdjęciowa dla Panny Młodej

Niezależnie w jakim klimacie zorganizujecie swój wieczór panieński, obowiązkowo wykonam dla Ciebie oprócz zdjęć grupowych, indywidualną sesję zdjęciową np. w takim lub podobnym klimacie.

Szlafroki na wieczór panieński przygotowała firma Luzizi, makijaż Iwona Miernik Make Up Kraków

Wieczór panieński, sesja zdjęciowa dla Panny Młodej
Wieczór panieński, sesja zdjęciowa dla Panny Młodej
Sesja zdjęciowa na "Wieczorze Panieńskim"
Wieczór panieński, sesja zdjęciowa dla Panny Młodej

Sesja zdjęciowa jako prezent na wieczór panieński

Chciałbym zobaczyć reakcję panny młodej, gdy nagle zobaczy, że na jej wieczór panieński został zaproszony mężczyzna! Oby fotograf z zamiarem wykonania sesji zdjęciowej nie został pomylony ze striptizerem ?

A tak na poważnie – ostrzegam, że prezent na wieczór panieński w postaci sesji fotograficznej może wywołać u przyjaciółki wybuchową mieszankę emocji – zaskoczenia, szczęścia, niedowierzania i… nieśmiałości.

O ostatnim z punktów piszę w… ostatnim z akapitów!

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego najlepszą pamiątką na lata!

Pamiątka na lata – jak to banalnie brzmi! A w rzeczywistości to coś naprawdę niesamowitego. Wyobraźcie sobie, że pokazujecie wnuczkom albumy lub siadacie z przyjaciółkami przy winie i przypominacie sobie stare czasy!

Ciekawe, ile razy padnie zdanie: A pamiętacie, jak…?

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim buduje wspomnienia i wspólne historie, które być może odmienią życie choć jednej z Was! Poza tym zdjęcia z niej możecie zawiesić w ramkach i przystroić nimi mieszkanie.  

Sesja zdjęciowa "Wieczór Panieński"

Sesja na wieczorze panieńskim przygotowaniem do sesji narzeczeńskiej

Wyżej pisałem o tym, że przyszła panna młoda na wieść o sesji zdjęciowej na wieczorze panieńskim może niemało się przerazić. W końcu nie każdy lubi być fotografowanym, a raczej – nie każdy miał okazję nim być! Sesja podczas wieczoru panieńskiego będzie dla przyjaciółki doskonałą okazją do oswojenia się z aparatem (i fotografem!), zanim stanie przed nim na sesji narzeczeńskiej lub ślubnej. Zobaczy, że to naprawdę nic strasznego, a obiektyw pokochał ją od pierwszej klatki!  

P.S. Sesja fotograficzna na wieczorze panieńskim to także okazja do aktualizacji zdjęcia profilowego w mediach społecznościowych!

Fotograf na wieczór panieński

Pamiątka, wspomnienia, prezent, niespodzianka – to tylko kilka argumentów, dlaczego warto zamówić u fotografa sesję zdjęciową na wieczór panieński. Jestem pewien, że dodałybyście jeszcze kilka podpunktów!

Ps. Analogicznie jak usługa reportażu ślubnego - sesję zdjęciową na wieczorze panieńskim mogę wykonać w dowolnym dla Was miejscu - w Krakowie, Tarnowie, Dębicy, Krośnie, Rzeszowie czy innym wybranym przez Was miejscu, najczęściej jednak w województwie małopolskim oraz podkarpackim 😉

Masz jeszcze chwilę czasu ? Przeczytaj również 😉

Dlaczego przed ślubem warto zrealizować sesję narzeczeńską?

Praktyczne wskazówki - Jak wybrać suknię ślubną?

Komentarze Rozwiń -
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *